Evan Peters, WandaVision dizisinin kadrosunda

9B5C6021 5CE5 4014 BF9D BE285ECAFC28

X-Men’in yıldızlarından Evan Peters, Disney+ dizisi WandaVision’ın kadrosunda yer alıyor

WandaVision

X-Men film serisinde Quicksilver olarak tanınan Evan Peters’ın, Disney+‘da yayımlanacak Marvel dizisi WandaVision’da şimdilik adı açıklanmayan bir rolle yer aldığı bildirildi.

Evan Peters, yeni nesil X-Men film serisinde unutulmaz karakterlerden biri olarak Quicksilver rolünü canlandırdı ve karakteri son olarak geçen yıl beyaz perdeye gelen Dark Phoenix’te oynadı. Yıllar boyunca, pek çok sayıda televizyon şovunda yer alan Peters’ın şüphesiz en çok bilinen rolleri American Horror Story‘dekilerdi. Hayranlar, oyuncunun son zamanlarda 2021’e ertelenen korku antolojisi serisinin 10. sezonu için yakında geri döneceğini öğrendiklerinde ise oldukça sevindiler.

WandaVision

Disney+ üzerinden yayımlanacak ikinci Marvel dizisi olan WandaVision, Avengers: Endgame olaylarını ardından Wanda Maximoff ve Vision karakterleri ekseninde bir macerayı konu alacak ancak bilindiği üzere Vision, Avengers: Infinity War sırasında Thanos tarafından öldürülmüştü. Vision’ın WandaVision için nasıl geri döneceği tam olarak bilinmiyor.

Peki Quicksilver, WandaVision ile geri mi dönüyor?

Dizinin başrollerinde önceden de bildiğimiz Elizabeth Olsen ve Paul Bettany dışında Kat Dennings, Randall Park, Teyonah Parris ve Kathryn Hahn’ın yer alıyor. Şimdi ise bu isimlere eşlik edecek yeni bir isim katılmış olabilir. Murphy’s Multiverse’ın kaynaklarına göre Evan Peters, dizi adına önemli bir rol üstlendi. Yayımlanan bilgiler arasında oyuncunun hangi karakteri üstlendiği belirtilmedi ancak dizinin çekimlerinin kısa sürede tamamlandığı açıklandı.

WandaVision

Aslında Peters ve WandaVision arasında zaten bir bağlantı var. Peters’in X-Men karakteri Quicksilver, MCU’da Aaron Taylor-Johnson tarafından tasvir edildi. Wanda’nın kız kardeşiydi ve Avengers: Age of Ultron filminde Thanos tarafından öldürüldü. Herhangi bir resmî açıklama olmasa da Quicksilver’ın WandaVision ile geri döneceğine ait söylentiler vardı. Henüz bu durum tesadüf gibi gözükse de belki de karakter evrene bu diziyle yeniden dahil edilmiş olabilir.

Geçtiğimiz haftalarda çekimlerinin koronavirüs pandemisi öncesi tamamlandığı açıklanan WandaVision şimdilik Aralık 2020’de gelecek gibi gözüküyor. Marvel Sinematik Evreni’ne ait birçok filmin gösterim tarihleri ertelendiği durumda, çekimleri tamamlanmış olan dizi için henüz bir ertelenme söz konusu değil gibi gözüküyor.

 

Total
0
Shares
Önceki
Karlar Ülkesi
mm

Josh Gad, Karlar Ülkesi 3 hakkında konuştu

Sonraki
Another Round
mm

Druk filminin ilk fragmanı yayımlandı!