The Mess You Leave Behind

The Mess You Leave Behind 2. sezon olacak mı?

Orijinal adı El Desorden Que Djeas olan The Mess You Leave Behind dizisi geçtiğimiz günlerde Netflix kütüphanesindeki yerini aldı. İzleyiciler tarafından ilgi ile karşılanan dizinin yeni bir sezonunun olup olmayacağı gibi detaylar ise merak konusu.

the mess you leave behind

The Mess You Leave Behind 2. sezonu çıkacak mı?

Çok kısa bir süredir platformda yer aldığı için dizinin yeni sezonu ile ilgili kesin bir bilgi yok. 2. sezon onayı ile ilgili yeni bir haber almazken dizinin iptal haberini de almadık. Fakat dizi, mini dizi türünde tasarlanmış olduğu için yeni bir sezonunun gelme ihtimali düşük gibi görünüyor. Yine de dizinin gördüğü bu ilgi, durumu değiştirebilir.

The Mess You Leave Behind konusu

The Mess You Leave Behind, Carlos Montero’nun 2016 yılında çıkardığı aynı adlı romanından uyarlanıyor.

Lisedeki görevine yeni başlayan bir edebiyat öğretmeni, yeni okuluna gelişinden üç hafta önce şüpheli bir cinayeti aklından çıkaramaz. Bu yüzden kendi hayatı için de endişelenmeye başlar. Dizi, zorbalık gibi konulara da değinecek. Ama bu zorbalık, sadece öğrenciler arasında sınırlı kalmayan ve öğretmenlerin de zarar gördüğü bir kötülük şeklinde olacak.

Yeni gelişmeler ve çok daha fazlası için takipte kalın.

Seyrederiz, Türkiye’nin dizi ve film platformudur. Sitemiz üzerinden dizi ve filmlere dair haberler, incelemeler, öneriler, eleştiriler gibi çeşitli içeriklere ulaşabilirsiniz.