Ryan Murphy American Horror Story için Spin-Off hazırlıyor

american horror story tate school

Popüler korku dizisi American Horror Story’nin yazarı Ryan Murphy, Instagram’da yaptığı bir paylaşım üzerinden yeni American Horror Story Spin-Off’unu duyurdu.

ahs3 9

American Horror Story serüveni 2011 yılında ‘Cinayet evi’ bölümüyle başladı. Her sezonunda farklı bir hikâyeyi izleyiciyle buluşturan ve sezonlar arasında bağlantı kurarak izleyicinin merakla takip ettiği bir dizi haline geldi. Şimdiye kadarki 9 sezonu ile yaklaşık 10 milyon izleyici ortalamasına ulaşmayı başardı. Dizi, son sekiz yılda 20’ye yakın önemli ödülün de sahibi oldu.

Televizyon dünyasının en üretken isimlerinden biri olan Ryan Murphy’nin yaratıcısı olduğu American Horror Story evrenini daha da genişletmek istiyor. Instagram hesabı üzerinden ASH oyuncularıyla zoom üzerinden yaptığı konuşmanın fotoğrafını paylaştı. Murphy, paylaşımın açıklama kısmındaysa American Horror Story’nin spin-off dizisi American Horror Stories için hazırlıklara başladığını açıkladı.

“Eski güzel zamanları anımsadığımız American Horror Story oyuncuları Zoom konuşması. Spin-off, American Horror Stories olarak isimlendirilecek (Bir saatlik bölümlerden oluşacak). Ana dizinin yeni sezonunun ve diğer şeylerin çekimine başladığımızda yazamam. Çok eğlenceliydi ve arayı kapattığımız için mutluyuz. Herkesi çok özledim.”

American Horror Stories

1 saatlik bölümlerden oluşacak bu spin-off yapımın konusuyla ilgili henüz bir açıklamadan bulunulmadı ancak dizinin her bölümünde farklı bir hayalet hikâyesi anlatılacak. Variety’nin haberine göre American Horror Stories’te orijinal diziden oyuncuların yer alma ihtimali var. Yani Sarah Paulson, Denis O’Hare, Kathy Bates, Evan Peters gibi orijinal dizide yer alan birçok oyuncuyu bu spin-off dizisinde görebiliriz.

Şu an için yapımın orijinal diziyle aynı kanalda mı yayınlanacağı (FX) yoksa dijital bir platformda mı yayımlanacağı belli değil. Ayrıca bu sene sonbahar aylarında yayımlanması gerek 10.sezon çekimleri de Koronavirüs salgını yüzünden durdurulduğunu da ekleyelim.

Total
0
Shares
Önceki
The Twilight Zone 2019 1
mm

The Twilight Zone 2. sezon fragmanı yayımlandı!

Sonraki
body cam 1
mm

Body Cam’in fragmanı yayımlandı