Curon

Curon dizisinin fragmanı yayımlandı

Yeni Netflix dizisi Curon’un tanıtım fragmanı yayımlandı

İtalyan yapımı bir Netflix dizisi olan yapım 10 Haziran tarihinde izleyiciyle buluşacak. Bu yeni İtalyan dizisinin fragmanı ise geçtiğimiz saatlerde yayımlandı.

Dizi gerçekten garip ve gizemli olayların yaşandığı bir köyde geçiyor. “Curon” adlı köye anneleri ile beraber yerleşen iki kardeş annelerinin kaybolmasıyla kendilerini sırlarla dolu bir hikayenin içinde buluyorlar.

Bu köydeki en ilginç şey ise gölün ortasındaki kule. Köy halkının çoğuna korku salan ve lanetli olduğu söylenen kuleden geceleri sesler duyduğunu söyleyenler bile var. Bu kadar gizemli bir kasabada bulunup daha sonra da anneleri ortadan kaybolan ikiz kardeşler ne yapacağını şaşırır ve köyün sırlarını ortaya çıkarmaya başlarlar.

curon

Başrollerinde Valerio Biello, Luca Lienello, Federico Russo bulunan dizi 10 Haziran’da Netflix platformu üzerinden yayımlanacak. Dizide aynı zamanda Margherita Morchio, Anna Ferzetti, Alessandro Tedeschi, Juju Di Domenico, Giulio Brizzi Max Malatestave Luca Castellano gibi isimler de bulunmakta.

Dizinin fragmanına aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Dizi ile ilgili olan bir başka yazımıza ise aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.

https://seyrederiz.com/netflixin-yeni-dizisi-curon-10-haziranda-yayinda/

Seyrederiz, Türkiye’nin dizi ve film platformudur. Sitemiz üzerinden dizi ve filmlere dair haberler, incelemeler, öneriler, eleştiriler gibi çeşitli içeriklere ulaşabilirsiniz.