nick fury

Disney Plus’ın yeni Nick Fury dizisi Fury Files

Nick Fury dizisi Fury Files Disney Plus’a geliyor

Nick Fury Kimdir?

Samuel L. Jackson’nin hayat verdiği ve Marvel Sinematik Evreni’nin en gizemli karakterlerinden biri olan Nick Fury, S.H.I.E.L.D. adlı istihbarat örgütünün yöneticisidir ve aynı zamanda uzaydan gelecek farklı ırklara karşı dünyayı savunmak adına Avengers adlı protokolü kuran ajandır.

svg%3E

Nick Fury’nin odak olacağı Fury Files dizisi geliyor. Fury Files adlı Disney+ animasyonu Spider-Man, Iron Man, Thor ve Captain America gibi ünlü kahramanları da daha yakından tanıtacak.

Fury Files adlı yeni Disney+ dizisi tüm favori Marvel kahramanlarını kapsamlı bir dosyayla izleyicilere anlatmaya hazırlanıyor. Hatta kötü karakterleri de.

Marvel, Disney+ için yepyeni bir animasyon dizisinin duyurusunu yaptı. Fury Files, The Avengers: Earth’s Mightiest Heroes ve X-Men: The Animated Series gibi popüler Marvel animasyon dizilerinden türetilecek hareketli çizgi roman ve sahnelerin bir kombinasyonlarını kullanacak. Böylece hayranlara da en sevdikleri Marvel kahramanları ve kötü adamlarını daha fazla tanıtacak yeni bir seri ortaya çıkmış olacak. Dizinin seslendirmeyi yapacak isim Marvel Sinematik Evreni’nden tanıdığımız Samuel L. Jackson değil, 2012 ve 2017 yılları arasında yayımlanmış Ultimate Spider-Man çizgi dizisinde de karaktere sesiyle hayat veren Chi McBride olacak.

svg%3E

Nick Fury dizisi Fury Files ne zaman yayımlanacak?

Fury Files isimli yeni Disney+ animasyon dizisi dünyanın en büyük casusu Albay Nicholas Joseph Fury’nin gizli dosyalarına göz atarak hayranların en sevdikleri Marvel kahramanlarına ve kötü adamlarına derinlemesine bir bakış atmamızı sağlayacak. Dizinin 15 Mayıs Cuma günü yayımlanması bekleniyor. Bu, 22 Mayıs’ta bu ayın sonlarına doğru yayımlanacak olan Marvel’s Future Avengers ikinci sezonunun çıkışından bir hafta önce olacak.

Marvel’ın resmi olarak sunduğu tanıtım metninde yeni animasyon dizisinden “Fury Files, 15 Mayıs Cuma günü Disney+ üzerinden yayınlandığında Nick Fury’nin her bir Marvel süper kahramanına ait dosyalar barındırdığına şaşırmayın. Fury Files, Marvel kahramanları ve kötü adamlarına ait S.H.I.E.L.D. istihbaratıyla ilgili çok gizli bilgiler sağlar. Tüm bunlar, animasyon ve çizgi romanlardaki bir takım görüntülerin kombinasyonuyla gizemli Fury tarafından anlatılacak. Her bir kahraman hakkında çok daha fazla bilgi mi edinmek istiyorsun? Fury sana istediğin bilgiyi sağlayacak.” şeklinde bahsediyor.

Bir diğer Marvel yapımı olan Daredevil’ın 4. sezonu hakkındaki gelişmeleri içeren yazıya aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.

https://seyrederiz.com/daredevil-4-sezon-ile-geri-donecek-mi/

Seyrederiz, Türkiye’nin dizi ve film platformudur. Sitemiz üzerinden dizi ve filmlere dair haberler, incelemeler, öneriler, eleştiriler gibi çeşitli içeriklere ulaşabilirsiniz.