Marvel’ın She-Hulk dizisinin senaryosu tamamlandı

she hulk descrizioni casting call svelano nuovi personaggi v3 432068 1280x720 1 1024x576 1

Disney+’ ta yayımlanacak Marvel dizisi She-Hulk’ın senaryosu tamamlandı.

Marvel She-Hulk dizisini gerçeğe dönüştürmek için önemli bir adım attı. Disney Plus’ta yayımlanacak serinin senaryoları tamamlandı. Yazar grubu arasında yer alan senarist Dana Schwartz’a göre, Jennifer Walters’ı Marvel Sinematik Evreni döneminde ilk kez canlı bir şekilde görebileceğiz.

Proje, The Falcon and the Winter Soldier, WandaVision, Hawkeye, Loki ve What If…? gibi Marvel Sinematik Evreni yapımı pek çok spin-off dizi projesine ev sahipliği yapacak olan Disney+, beyaz perdedeki Marvel heyecanını dizi dünyasına taşıyacak.

she hulk and hulk

She-Hulk, Bruce Banner’ın yani Hulk’ın Marvel Comics çizgi romanlarındaki kuzeni olan Jennifer Walters’ın hikayesini konu alacak. Geçirdiği bir kaza sonucu kuzeni Bruce Banner’dan kan alınca Hulk’ın güçlerine sahip oluyor. İlk kez 1980 yılında yayımlanan Savage She-Hulk çizgi roman serisinde görülmüştü.

She-Hulk, Rick and Morty ve Silicon Valley gibi dizilere imza atan Jessica Gao tarafından kaleme alınıyor. Dana Schwartz’ın kişisel Twitter hesabından yaptığı paylaşıma göre She-Hulk’ın senaryo çalışmalarının tamamlandığını söyledi. Bu da senaryonun stüdyoya gönderildiğini ve kısa süre içerisinde çekimlere başlanacağını gösteriyor. Tabi salgın hastalık bittikten sonra.

Henüz Jessica Walters’ı yani She-Hulk’ı kimin canlandıracağı belli değil ancak Marvel Sinematik Evreni’nde Hulk’ı canlandıran Mark Ruffalo’yu dizide görme ihtimalimiz yüksek.

Total
0
Shares
Önceki
National Treasure
mm

National Treasure serisi dizi oluyor

Sonraki
mm

Başrollerinde Zendaya ve Timothée Chalamet’in bulunduğu Dune filmi