Control Z hacker kim

Control Z

Netflix’in 22 Mayıs 2020 tarihinde izleyici ile buluşturduğu Control Z dizisi, kullanıcılar tarafından oldukça beğenilmiş ve çok uzun süre Top 10 listesinde kalmıştı. Bu kadar büyük bir beğeni toplamasının ardından da kısa süre içerisinde 2. sezon onayını aldı.

Oyuncu kadrosunda; Ana Valeria Becerril, Michael Ronda, Yankel Stevan, Zion Moreno, Macarena García, Andrés Baida, Patricio Gallardo, Fiona Palomo gibi isimlerin bulunduğu gençlik dizisi, anonim bir hacker sayesinde tüm okulun karışmasını konu ediniyor.

Meksika’nın ilk orijinal Netflix yapımı olan dizi, anonim bir hackerın okuldaki öğrencilerin sırlarını ifşa etmesiyle başlıyor ve bunu yaparken de yakın arkadaş olan insanları birbirine düşürüyor. Oldukça sessiz ama gözlemci biri olan Sofia ise okula yeni gelen öğrenci Javier ile bu gizemli hackerın kim olduğunu bulmaya çalışıyor.

control z

Control Z dizisinde hacker kim?

Sofia, Javier ile hackerın kim olduğunu bulmaya çalışırken Raul da bir anda onların arasına katılıyor. İzlediğimiz 8 bölüm boyunca Raul’un da Javier’in de Sofia’dan hoşlandığını ve onu elde etmeye çalıştığını görüyoruz. Sezonun sonlarına doğru, Sofia ve Raul yakınlaşırken tüm okların Javier’e döndüğünü ve Sofia’nın da Javier’in hacker olduğunu düşündüğünü izledik.

Ancak sezonun sonlarına doğru Sofia, Raul’un yatağının altında bir maske buluyor ve şüpheye düşüyor.

Son bölümde de Sofia ve Javier’in, Raul’a hacker olduğunu itiraf ettirdiğini izliyoruz. Aynı zamanda Sofia ve Javier, anonim hackerın Raul olduğunu tüm okula yayıyor.

Total
0
Shares
Önceki
the batman

The Batman filminin ara verilen çekimleri önümüzdeki ay başlayacak

Sonraki
masterchef seyrederiz 2

Masterchef 31. bölüm fragmanı