Seyrederiz https://seyrederiz.com Türkiye'nin Dizi & Film Platformu Tue, 26 Jan 2021 08:37:55 +0000 tr hourly 1 https://wordpress.org/?v=5.5.3 https://seyrederiz.com/wp-content/uploads/2020/07/cropped-Logo-Green-–-1-1-32x32.png Seyrederiz https://seyrederiz.com 32 32 Snowpiercer 2. sezon 2. bölüm ne zaman? https://seyrederiz.com/snowpiercer-2-sezon-2-bolum-ne-zaman/ https://seyrederiz.com/snowpiercer-2-sezon-2-bolum-ne-zaman/#respond Tue, 26 Jan 2021 08:37:55 +0000 https://seyrederiz.com/?p=23609 İlk sezonu 25 Mayıs 2020 tarihinde Netflix üzerinden izleyiciye sunulan Snowpiercer dizisinin 2. sezonu, geçtiğimiz dakikalarda platformdaki yerini aldı. Dizinin sadece ilk bölümü yayımlanmışken 2. sezonun ne zaman Netflix’te olacağı ise merak konusu. Snowpiercer konusu Dizi, dünyanın buzla kaplandığı bir dönemden yedi yıl sonrasını konu alıyor. Hayatta kalabilmeyi başaran çok az insan vardır. Yaşanan büyük felaketten sonra hayatta kalmaları Snowpiercer adında, kürenin etrafında dönen yuvarlak ve devasa trende yaşamaları sayesinde olur. İnsanların farklı olanaklara sahip bir şekilde yaşamını sürdürdüğü dizi […]]]>

İlk sezonu 25 Mayıs 2020 tarihinde Netflix üzerinden izleyiciye sunulan Snowpiercer dizisinin 2. sezonu, geçtiğimiz dakikalarda platformdaki yerini aldı. Dizinin sadece ilk bölümü yayımlanmışken 2. sezonun ne zaman Netflix’te olacağı ise merak konusu.

snowpiercer

Snowpiercer konusu

Dizi, dünyanın buzla kaplandığı bir dönemden yedi yıl sonrasını konu alıyor. Hayatta kalabilmeyi başaran çok az insan vardır. Yaşanan büyük felaketten sonra hayatta kalmaları Snowpiercer adında, kürenin etrafında dönen yuvarlak ve devasa trende yaşamaları sayesinde olur. İnsanların farklı olanaklara sahip bir şekilde yaşamını sürdürdüğü dizi birbirinden adaletsiz durumlara ve zorlu yaşam koşullarına ev sahipliği yapar.

snowpiercer

2. sezon 2. bölüm ne zaman çıkacak?

Başrollerinde; Akıl Oyunları filmiyle akıllara kazınan oyuncu Jennifer Connelly ve Daveed Diggs’in bulunduğu aynı zamanda; Mickey Sumner, Susan Park, Benjamin Haigh, Sasha Frolova, Katie McGuinness, Alison Wright, Annalise Basso gibi isimlerin yer aldığı dizi, ilk sezonunda da olduğu gibi haftalık olarak izleyici karşısına çıkacak. Buna göre dizinin 2. sezon 2. bölümü, 2 Şubat 2021 tarihinde platformdaki yerini alacak.

Yeni gelişmeler ve çok daha fazlası için takipte kalın.

]]>
https://seyrederiz.com/snowpiercer-2-sezon-2-bolum-ne-zaman/feed/ 0
Snowpiercer 2. sezonu yayımlandı https://seyrederiz.com/snowpiercer-2-sezonu-yayimlandi/ https://seyrederiz.com/snowpiercer-2-sezonu-yayimlandi/#respond Tue, 26 Jan 2021 08:30:28 +0000 https://seyrederiz.com/?p=23604 İlk sezonu 25 Mayıs 2020 tarihinde izleyicilerin beğenisine sunulan Snowpiercer dizisi, 2. sezon ilk bölümü ile Netflix kütüphanesindeki yerini geçtiğimiz dakikalarda aldı. Bundan sonraki bölümler, haftalık olarak Netflix üzerinden izleyicilere sunulacak. 2. sezonu bugün yayımlanmış olmasına rağmen dizi, geçtiğimiz günlerden 3. sezon onayını alabilmişti. Akıl Oyunları filmiyle akıllara kazınan oyuncu Jennifer Connelly ve Daveed Diggs’in başrollerini paylaştığı dizinin kadrosunda ayrıca; Mickey Sumner, Susan Park, Benjamin Haigh, Sasha Frolova, Katie McGuinness, Alison Wright, Annalise Basso gibi isimler yer alıyor. Snowpiercer konusu […]]]>

İlk sezonu 25 Mayıs 2020 tarihinde izleyicilerin beğenisine sunulan Snowpiercer dizisi, 2. sezon ilk bölümü ile Netflix kütüphanesindeki yerini geçtiğimiz dakikalarda aldı. Bundan sonraki bölümler, haftalık olarak Netflix üzerinden izleyicilere sunulacak. 2. sezonu bugün yayımlanmış olmasına rağmen dizi, geçtiğimiz günlerden 3. sezon onayını alabilmişti.

Akıl Oyunları filmiyle akıllara kazınan oyuncu Jennifer Connelly ve Daveed Diggs’in başrollerini paylaştığı dizinin kadrosunda ayrıca; Mickey Sumner, Susan Park, Benjamin Haigh, Sasha Frolova, Katie McGuinness, Alison Wright, Annalise Basso gibi isimler yer alıyor.

snowpiercer

Snowpiercer konusu

Dizi, dünyanın buzla kaplandığı bir dönemden yedi yıl sonrasını konu alıyor. Hayatta kalabilmeyi başaran çok az insan vardır. Yaşanan büyük felaketten sonra hayatta kalmaları Snowpiercer adında, kürenin etrafında dönen yuvarlak ve devasa trende yaşamaları sayesinde olur. İnsanların farklı olanaklara sahip bir şekilde yaşamını sürdürdüğü dizi birbirinden adaletsiz durumlara ve zorlu yaşam koşullarına ev sahipliği yapar.

İkinci bölümü 2 Şubat tarihinde platformdaki yerini alacak olan dizinin ilk bölümüne Netflix’ten ulaşabilirsiniz.

Yeni gelişmeler ve çok daha fazlası için takipte kalın.

]]>
https://seyrederiz.com/snowpiercer-2-sezonu-yayimlandi/feed/ 0
Fate: The Winx Saga oyuncuları ve kadrosu https://seyrederiz.com/fate-the-winx-saga-oyunculari-ve-kadrosu/ https://seyrederiz.com/fate-the-winx-saga-oyunculari-ve-kadrosu/#respond Mon, 25 Jan 2021 20:12:24 +0000 https://seyrederiz.com/?p=23585 İlk kez 2004 yılında animasyon olarak karşımıza çıkan Winx dizisinin Netflix uyarlaması geçtiğimiz aylarda duyurulmuştu. Fate: The Winx Saga ilk duyurulduğu günden beri izleyiciler tarafından merakla beklenmekteydi. Bu kadar büyük bir merakla beklenen dizi, geçtiğimiz günlerde Netflix kütüphanesindeki yerini aldı. Oyuncuları ile dikkat çeken dizinin kadrosunu sizler için derledik. Fate: The Winx Saga oyuncu kadrosu Bloom /Abigail Cowen Daha önce bir başka Netflix dizisi olan Chilling Adventures of Sabrina’daki Dorcas rolü ile karşımıza çıkmış olan Abigail Cowen, yine fantastik bir […]]]>

İlk kez 2004 yılında animasyon olarak karşımıza çıkan Winx dizisinin Netflix uyarlaması geçtiğimiz aylarda duyurulmuştu. Fate: The Winx Saga ilk duyurulduğu günden beri izleyiciler tarafından merakla beklenmekteydi. Bu kadar büyük bir merakla beklenen dizi, geçtiğimiz günlerde Netflix kütüphanesindeki yerini aldı. Oyuncuları ile dikkat çeken dizinin kadrosunu sizler için derledik.

Fate: The Winx Saga oyuncu kadrosu

Bloom /Abigail Cowen

Fate: The Winx Saga

Daha önce bir başka Netflix dizisi olan Chilling Adventures of Sabrina’daki Dorcas rolü ile karşımıza çıkmış olan Abigail Cowen, yine fantastik bir türde yer alıyor. Cowen, Alfea Koleji’ne kaydolmadan önce büyülü dünyayla hiçbir etkileşimi olmayan Kaliforniyalı ateş perisi Bloom’u canlandırıyor. Bloom’un dersleri başladığında onu sudan çıkmış balığa döndürür ve geçici güçlerini kontrol etmeyi öğrenmek ile görevlendirilir. Alfea’daki konaklama yeri, Stella dışında dört ev arkadaşıyla tanıştığı ve onlarla hızla arkadaş olduğu Winx Suit’tir.

Stella /Hannah van der Westhuysen

Fate: The Winx Saga

Winx Suiti’nde yaşayan bir diğer peri olan Stella, konaklama birimindeki diğer perileri ilk yılları oldukları için aşağılamaktadır. Başlangıçta soğuk ve nezaketsiz görünen Stella, daha yumuşak olan tarafını gizlemektedir. Aynı zamanda, ışıkta uzmanlaşan güçlü bir sihir kullanıcısı olmak için omuzlarına çok fazla baskı uygulayan Solaria krallığının varisidir.

Aisha / Precious Mustapha

Fate: The Winx Saga

Oyunculuğa yeni yeni adım atmış olan Precious Mustapha, Winx Suite’in su üzerinde güç sergileyen bir başka üyesini canlandırıyor. Kendini çok yüksek bir standartta tutan Aisha, bu nedenle yetkin bir sihir kullanıcısı olmasına rağmen bazı becerilerinin daha da gelişmemiş olması nedeniyle hayal kırıklığına uğrar. Aisha, Bloom’un en yakın ve en güvendiği arkadaşlarından biridir

Musa / Elisha Applebaum

Fate: The Winx Saga

Musa empatik bir peri ve Winx Club üyesidir. Etrafındaki insanların duygularını kendisininmiş gibi hisseder ve bu zor anlarda oldukça yorucu olabilir. Sonuç olarak, bazen yalnız kalmak ve kafasını boşaltmak için alana ihtiyaç duyar.

Sky / Danny Griffin

Fate: The Winx Saga

Daha önce gangster komedisi The Gentlemen’da küçük ama sevilen bir role sahip olan Danny Griffin, Sky karakterine can veriyor. Sky, ikinci sınıf öğrencisi ve sınıfının en iyilerinden biridir. Yetenekli bir dövüşçü ve ölmüş babasıyla arkadaş olan öğretmeni Okul Müdürü Silva ile yakın bir bağı bulunur. Sky, Stella’nın eski erkek arkadaşıdır ancak Bloom Alfea Koleji’ne vardığında ona ilgi duymaya başlar.

Riven / Freddie Thorp

Fate: The Winx Saga

Freddie Thorp’un hayat verdiği Riven karakteri, bir başka ikinci sınıf öğrencisidir ve Sky’ın yakın arkadaşıdır. Riven, Stella gibi birinci sınıflar ile uğraşmaktan zevk alır. Aynı zamanda gizemli Beatrix tarafından kolayca ciddi yanlış davranışlara sürüklenen sorunlu ve yaramaz biridir.

Terra / Eliot Tuz

Fate: The Winx Saga

Geçtiğimiz yıla damga vuran dizilerden Normal People’daki Joanna rolü ile tanınan Eliot Tuz, Fate: The Winx Saga’da Terra karakterine hayat veriyor. Terra bir dünya perisi ve animasyon serisinden bir karakter olan Flora’nın kuzenidir. Bazı sosyal kaygılardan muzdarip olan karakter çok nazik, düşünceli ve Winx Suite’teki kişiler ile arkadaşlık kurmaya heveslidir.

Beatrix / Sadie Soverall

Fate: The Winx Saga

Şu ana kadar pek bir oyunculuk geçmişine sahip olmayan Sadie Soverall, dizide Beatrix karakterine hayat veriyor. Beatrix, görünüşte sorun çıkarmak isteyen ve Alfea Koleji’ne yeni gelen gizemli bir karakter. Riven, ona çabucak aşık olur ve hedeflerine ulaşmasına yardım eder.

Sam / Jacob Dudman

Differences Between Fate: The Winx Saga and Winx Club | POPSUGAR Entertainment

Daha önce Netflix’in suç-gerilim türündeki yapımı The Stranger’da yer alan Jacob Dudman, bu kez Sam rolü ile karşımıza çıkıyor. Sam, Alfea Koleji’nde Musa’nın hemen kendisine çekildiğini hissettiği ve bir odaya girdiğinde veya yanından geçtiğinde varlığını hissedebilen garip bir öğrencidir.

Farah Dowling / Eve Best

Fate: The Winx Saga

Farah, Alfea Koleji’nin müdürü ve deneyimli bir sihir kullanıcısıdır. Perilere kendi yeteneklerinde nasıl ustalaşacaklarını öğretir ve The Burned Ones ile mücadelede kilit bir stratejisttir.

Yeni gelişmeler ve çok daha fazlası için takipte kalın.

]]>
https://seyrederiz.com/fate-the-winx-saga-oyunculari-ve-kadrosu/feed/ 0
Fate: The Winx Saga konusu https://seyrederiz.com/fate-the-winx-saga-konusu/ https://seyrederiz.com/fate-the-winx-saga-konusu/#respond Mon, 25 Jan 2021 18:54:56 +0000 https://seyrederiz.com/?p=23586 İlk kez 2004 yılında animasyon olarak karşımıza çıkan Winx dizisinin Netflix uyarlaması geçtiğimiz aylarda duyurulmuştu. Fate: The Winx Saga ilk duyurulduğu günden beri izleyiciler tarafından merakla beklenmekteydi. Geçtiğimiz günlerde de Netflix kütüphanesinde yerini alan yapım, yayımlandığı andan itibaren Netflix Türkiye Top 10 listesindeki yerini koruyor ve ilk sırada yer alıyor. Dünyanın birçok yerinde de buna benzer bir ilgi görüyor. Fate: The Winx Saga konusu Dizi, beş gen periyi odağına alıyor. Bu beş genç peri, Öbür Dünya’da Alfea adlı yatılı bir […]]]>

İlk kez 2004 yılında animasyon olarak karşımıza çıkan Winx dizisinin Netflix uyarlaması geçtiğimiz aylarda duyurulmuştu. Fate: The Winx Saga ilk duyurulduğu günden beri izleyiciler tarafından merakla beklenmekteydi. Geçtiğimiz günlerde de Netflix kütüphanesinde yerini alan yapım, yayımlandığı andan itibaren Netflix Türkiye Top 10 listesindeki yerini koruyor ve ilk sırada yer alıyor. Dünyanın birçok yerinde de buna benzer bir ilgi görüyor.

fate: the winx saga

Fate: The Winx Saga konusu

Dizi, beş gen periyi odağına alıyor. Bu beş genç peri, Öbür Dünya’da Alfea adlı yatılı bir okula gider. Yetişkinliğe adım atmakta olan periler; bu süreçte bir yandan sihirli güçlerini nasıl kontrol edeceklerini öğrenirken bir yanda da karşılarına çıkan canavarlar, aşk ve rekabetle başa çıkmaya çalışırlar. Büyülü güçleri ile başa çıkmaya alışan bir grup genç, Alfea adlı sihirli bir okulda eğitim görürler.

Bloom (Abigail Cowen), sihirli güçlerini kontrol etme umuduyla Alfea’da eğitim görmeye başlar ve birbirinden ilginç sınıf arkadaşları ile tanışır. Bu sırada yeni bir sır açığa çıkar ve güçleri ile duygularını keşfe çıkan öğrenciler yeni bir yaşamın kapısını aralar. Bloom ve Stella, bir görevde yaparken Yanık’ın korku hükümdarlığı gitgide büyür. Bloom’un önemli bir anıyı araştırmaya başlamasıyla geçmiş ile şimdiki zaman iç içe geçer.

Yeni gelişmeler ve çok daha fazlası için takipte kalın.

]]>
https://seyrederiz.com/fate-the-winx-saga-konusu/feed/ 0
Harry Potter dizi oluyor https://seyrederiz.com/harry-potter-dizi-oluyor/ https://seyrederiz.com/harry-potter-dizi-oluyor/#respond Mon, 25 Jan 2021 18:00:46 +0000 https://seyrederiz.com/?p=23580 Gelmiş geçmiş en secilen film serilerinden biri olan Harry Potter, dizi oluyor. Bazı kaynaklara göre HBO Max ve WarnerMedia, dizi için çalışmalara başlamış. HBO Max üzerinden izleyicilere sunulacak dizi için toplantıların yapıldığı söyleniyor. Sevilen film serisinin dizi hâli için birçok potansiyel senaristle görüşüldüğü de duyuruldu. Kaynaklar, projenin erken aşamasında olunmasına rağmen birçok büyük fikrin konuşulduğunu da belirtti. Daha projenin çok başında olunduğu için yapım aşaması ya da oyuncu ekibi için herhangi bir kişinin ismi anılmıyor. Ancak her iki şirket de […]]]>

Gelmiş geçmiş en secilen film serilerinden biri olan Harry Potter, dizi oluyor. Bazı kaynaklara göre HBO Max ve WarnerMedia, dizi için çalışmalara başlamış. HBO Max üzerinden izleyicilere sunulacak dizi için toplantıların yapıldığı söyleniyor. Sevilen film serisinin dizi hâli için birçok potansiyel senaristle görüşüldüğü de duyuruldu. Kaynaklar, projenin erken aşamasında olunmasına rağmen birçok büyük fikrin konuşulduğunu da belirtti.

Daha projenin çok başında olunduğu için yapım aşaması ya da oyuncu ekibi için herhangi bir kişinin ismi anılmıyor. Ancak her iki şirket de bu konuda bir açıklama yapmadığı için hâlâ kesinliği yok. Buna rağmen birçok kişi, J.K. Rowling‘in 7 kitaplık serisini 7 milyar dolardan fazla hasılat yapan 8 uzun metrajlı film olarak uyarlandığını ve Harry Potter filminden önce yaşananları anlatan Fantastic Beasts serisine sahip olunduğu düşündüğünde dizi fikrine çok da imkansız gözüyle bakmıyor.

harry potter

Harry Potter konusu

Harry, 10 yıl boyunca hiçbir zaman sevemediği Petunia teyzesi, Vernon eniştesi ve nefret ettiği kuzeni Dudley ile yaşamak zorunda kalmış bir çocuktur. Anne ve babasının bir trafik kazasında öldüğünü sanan Harry, Hogwarts’ta anahtarların ve okul arazisinin bekçisi Rubeus Hagrid’in verdiği mektupla başlayan olaylar sonucu durumun böyle olmadığını anlayacaktır.

Harry’nin annesi Lily Potter ve büyücü babası James Potter, Harry daha bir yaşındayken Voldemort tarafından öldürülmüşlerdir. Harry, Hogwarts Cadılık ve Büyücülük Okulu’na hiç başvurmamasına rağmen oradan kabul mektubunun gelmesiyle kendisinin de bir büyücü olduğunu anlar. Yedi sene boyunca okuyacağı bu gizemli ve devasa okulda onu bekleyen birbirinden tehlikeli ve heyecanlı serüvenlerle daha ilk senesinde becerikli bir büyücü olup çıkar ve olaylar heyecanlı bir şekilde Harry’i kaderine sürükler.

Yeni gelişmeler ve çok daha fazlası için takipte kalın.

]]>
https://seyrederiz.com/harry-potter-dizi-oluyor/feed/ 0
Wonder Woman 1984, HBO Max’ten kaldırıldı https://seyrederiz.com/wonder-woman-1984-hbo-maxten-kaldirildi/ https://seyrederiz.com/wonder-woman-1984-hbo-maxten-kaldirildi/#respond Mon, 25 Jan 2021 13:13:59 +0000 https://seyrederiz.com/?p=23578 Wonder Woman 1984 filmi HBO Max kütüphanesinden kaldırıldı. DC Sinematik Evreni’ne 2016 yapımı Batman v Superman: Adaletin Şafağı filmi ile giren karakter, ilk solo filminden sonra geçtiğimiz haftalarda ise Wonder Woman 1984 adlı 2. solo filmi ile seyirci karşısına çıktı. Başrolünde Gal Gadot‘un bulunduğu film, normal şartlarda sinemalarda vizyona girecekti. Ancak Warner Bros., tüm dünyayı etkisi altına alan ve büyük bir sağlık tehdidi oluşturan Koronavirüs nedeni ile yeni bir açıklama yaptı ve 2021 yılında vizyona girecek tüm filmlerin sinema salonlarıyla aynı […]]]>

Wonder Woman 1984 filmi HBO Max kütüphanesinden kaldırıldı. DC Sinematik Evreni’ne 2016 yapımı Batman v Superman: Adaletin Şafağı filmi ile giren karakter, ilk solo filminden sonra geçtiğimiz haftalarda ise Wonder Woman 1984 adlı 2. solo filmi ile seyirci karşısına çıktı.

wonder woman 1984

Başrolünde Gal Gadot‘un bulunduğu film, normal şartlarda sinemalarda vizyona girecekti. Ancak Warner Bros., tüm dünyayı etkisi altına alan ve büyük bir sağlık tehdidi oluşturan Koronavirüs nedeni ile yeni bir açıklama yaptı ve 2021 yılında vizyona girecek tüm filmlerin sinema salonlarıyla aynı anda HBO Max’te de yayımlayacağını duyurdu. Wonder Woman devam filmi 2021 yılında yayımlanmayacak olsa da aynı şekilde izleyici ile buluştu.

Wonder Woman 1984, HBO Max’ten neden kaldırıldı?

Normal şartlarda filmin, 24 Ocak’a kadar satışa sunulacağı söylenmiş fakat filmin platformdan kaldırılacağı ile ilgili kesin bir tarih verilmemişti. Wonder Woman 1984’ün bu süre zarfından sonra ücretli olarak kiralanması bekleniyordu. Ancak geçtiğimiz saatlerde HBO Max kullanıcıları, filmin platformdan silindiğini fark etti. Bu da bu yıl HBO Max’te yayımlanması planlanan bütün filmlerin, platformda yalnızca 31 gün geçireceği bilgisini doğrulamış oldu.

Yeni gelişmeler ve çok daha fazlası için takipte kalın.

]]>
https://seyrederiz.com/wonder-woman-1984-hbo-maxten-kaldirildi/feed/ 0
Matrix 4 ne zaman çıkacak? https://seyrederiz.com/matrix-4-ne-zaman-cikacak/ https://seyrederiz.com/matrix-4-ne-zaman-cikacak/#respond Mon, 25 Jan 2021 09:46:24 +0000 https://seyrederiz.com/?p=23574 İlk filmi 1999 yılında çıkan ve başrolünde Keanu Reeves‘ın bulunduğu Matrix serisi, gelmiş geçmiş en sevilen film serilerinden biri. Yayımlanan 3 filmden sonra 4. filmin ne zaman izleyicilerin beğenisine sunulacağı ise merak konusu. Geçtiğimiz haftalarda Warner Bros. bir açıklama yapmış ve 2021 yılında vizyona girecek tüm filmlerinin aynı anda HBO Max’te de izleyicilere sunacağını duyurmuştu. Bu duyuru, bazı kişiler tarafından olumlu karşılanırken bazıları tarafından eleştiriye maruz geldi. 2021 yılında hem sinemalarda hem de HBO Max’te yayımlanacak filmlerden biri de Matrix […]]]>

İlk filmi 1999 yılında çıkan ve başrolünde Keanu Reeves‘ın bulunduğu Matrix serisi, gelmiş geçmiş en sevilen film serilerinden biri. Yayımlanan 3 filmden sonra 4. filmin ne zaman izleyicilerin beğenisine sunulacağı ise merak konusu.

Geçtiğimiz haftalarda Warner Bros. bir açıklama yapmış ve 2021 yılında vizyona girecek tüm filmlerinin aynı anda HBO Max’te de izleyicilere sunacağını duyurmuştu. Bu duyuru, bazı kişiler tarafından olumlu karşılanırken bazıları tarafından eleştiriye maruz geldi. 2021 yılında hem sinemalarda hem de HBO Max’te yayımlanacak filmlerden biri de Matrix 4 olarak belirlendi.

matrix

Matrix 4 ne zaman çıkacak?

Filmin, 1 Nisan 2022 tarihinde izleyiciler ile buluşması planlanıyordu. Ancak tüm dünyayı etkisi altına alan ve büyük bir sağlık tehdidi oluşturan Koronavirüs salgını nedeni ile birçok yapımda olduğu gibi The Matrix 4’un da vizyon tarihinde değişikliğe gidildi. Ancak filmin vizyon tarihi ertelenmek yerine erkene çekildi.

Film, 22 Aralık 2021 tarihinde vizyona girecek. Bu 4 aylık erkene çekilme haberi, şu sıralar birçok filmin ertelenme haberini aldığımız dönemde serinin hayranlarını oldukça sevindiren bir gelişme olmuş durumda.

Yeni gelişmeler ve çok daha fazlası için takipte kalın.

]]>
https://seyrederiz.com/matrix-4-ne-zaman-cikacak/feed/ 0
After 3 ne zaman çıkacak? https://seyrederiz.com/after-3-ne-zaman-cikacak/ https://seyrederiz.com/after-3-ne-zaman-cikacak/#respond Mon, 25 Jan 2021 01:20:18 +0000 https://seyrederiz.com/?p=23569 Anna Todd adlı bir genç kızın Wattpad üzerinden yazdığı hikâye, kitap haline getirilmiş ve bu kitap da bir film serisine dönüştürülmüştü. After filmi, geçtiğimiz yıl vizyona girmişti. Serinin ikinci kitabından uyarlanan ikinci filmi After We Collided ise bir süre önce izleyicilerle buluşmuştu. Serinin 3. filmi After We Fell’in ne zaman yayımlanacağı ise merak konusu. Başrollerinde Josephine Langford ve Hero Fiennes‘in bulunduğu seriye, iki filmin daha çekileceği zaten biliniyordu. Geçtiğimiz haftalarda, dizinin sosyal medya hesapları üzerinden paylaşılan bir video ile çekimlerin […]]]>

Anna Todd adlı bir genç kızın Wattpad üzerinden yazdığı hikâye, kitap haline getirilmiş ve bu kitap da bir film serisine dönüştürülmüştü. After filmi, geçtiğimiz yıl vizyona girmişti. Serinin ikinci kitabından uyarlanan ikinci filmi After We Collided ise bir süre önce izleyicilerle buluşmuştu. Serinin 3. filmi After We Fell’in ne zaman yayımlanacağı ise merak konusu.

Başrollerinde Josephine Langford ve Hero Fiennes‘in bulunduğu seriye, iki filmin daha çekileceği zaten biliniyordu. Geçtiğimiz haftalarda, dizinin sosyal medya hesapları üzerinden paylaşılan bir video ile çekimlerin tamamlandığı duyuruldu. Hem de her iki filmin. Paylaşılan videoda Josephine Langford ve Hero Fiennes, hayranlarına ve set ekibine teşekkürlerini iletmişti.

after

After We Fell ne zaman çıkacak?

Filmin devam filmleri ile ilgili net bir tarih hâlâ bulunmamakta. Filmlerin post prodüksiyon çalışmaları göz önüne alındığında 3. film olan After We Fell’in 2021 yılının sonlarına doğru izleyici ile buluşması bekleniyordu, filmin yönetmeni de bunu doğruladı. Serinin 4. devam filmi ise muhtemelen 2022 yılında izleyicilerin beğenisine sunulacak.

Yeni gelişmeler ve çok daha fazlası için takipte kalın.

]]>
https://seyrederiz.com/after-3-ne-zaman-cikacak/feed/ 0
Menajerimi Ara 23. bölüm ön izlemesi yayımlandı https://seyrederiz.com/menajerimi-ara-23-bolum-on-izlemesi-yayimlandi/ https://seyrederiz.com/menajerimi-ara-23-bolum-on-izlemesi-yayimlandi/#respond Sun, 24 Jan 2021 22:00:53 +0000 https://seyrederiz.com/?p=23567 Star TV’nin komedi ve dram türündeki dizisi Menajerimi Ara’nın 23. bölüm ön izlemesi, geçtiğimiz dakikalarda yayımlandı. Call My Agent adlı Fransız dizisinden uyarlanan dizi, sinema sektöründe kendine bir yer edinmek için İstanbul’a gelen Dicle’nin hikayesini konu ediniyor. Ay Yapım imzalı dizi, her Pazar izleyici karşısına çıkıyor Ali Bilgin’in yönetmen koltuğunda oturduğu dizinin senaryosu, Yelda Eroğlu ve Yeşim Çıtak tarafından kaleme alınıyor. Barış Falay, Canan Ergüder, Fatih Artman, Ahsen Eroğlu, Deniz Can Aktaş ve Ayşenil Şamlıoğlu’nun bulunduğu dizinin oyuncu kadrosuna her […]]]>

Star TV’nin komedi ve dram türündeki dizisi Menajerimi Ara’nın 23. bölüm ön izlemesi, geçtiğimiz dakikalarda yayımlandı. Call My Agent adlı Fransız dizisinden uyarlanan dizi, sinema sektöründe kendine bir yer edinmek için İstanbul’a gelen Dicle’nin hikayesini konu ediniyor.

Ay Yapım imzalı dizi, her Pazar izleyici karşısına çıkıyor Ali Bilgin’in yönetmen koltuğunda oturduğu dizinin senaryosu, Yelda Eroğlu ve Yeşim Çıtak tarafından kaleme alınıyor. Barış Falay, Canan Ergüder, Fatih Artman, Ahsen Eroğlu, Deniz Can Aktaş ve Ayşenil Şamlıoğlu’nun bulunduğu dizinin oyuncu kadrosuna her hafta yeni bir isim konuk olarak katılıyor.

Menajerimi Ara

Menajerimi Ara 22. bölümünde neler oldu?

Barış ve Dicle, onları izleyen birini fark ederken Barış, yaşadığı diğer kazalarla birlikte bunun tesadüf olmadığını düşünür. Kıraç Serkan’la ilgili araştırmalarını sürdürürken Feris, oyuncusunun sette aniden ortaya çıkan hastalığı ile ilgili sorunları sürpriz bir kişiden yardım alarak çözer. Serkan’ın Peride ile ilgili düşüncelerini söylemesi ajanstaki dengeleri bozarken Kıraç ise Çınar ve Feris’in birlikte hareket etmesini sağlar. Serkan’ın Beren’in işi için attığı adım ise Feris’le karşı karşıya gelmesine neden olur. Dicle’nin evinde karşılaştığı kötü sürprize vereceği tepki ise merakla beklenir.

Dizinin yayımlanan yeni bölüm ön izlemesine aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Yeni gelişmeler ve çok daha fazlası için takipte kalın.

]]>
https://seyrederiz.com/menajerimi-ara-23-bolum-on-izlemesi-yayimlandi/feed/ 0
Snowpiercer 3. sezon onayı aldı https://seyrederiz.com/snowpiercer-3-sezon-onayi-aldi/ https://seyrederiz.com/snowpiercer-3-sezon-onayi-aldi/#respond Sun, 24 Jan 2021 20:28:20 +0000 https://seyrederiz.com/?p=23563 İlk sezonu 25 Mayıs 2020 tarihinde yayımlanan Snowpiercer dizisi, 2. sezonu ile izleyici karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Aynı adlı filmden uyarlanan dizinin 2. sezonu, çok kısa bir süre sonra Netflix kütüphanesindeki yerini alacak. Dizinin ikinci sezonunun yayımlanmasına çok kısa bir süre kalmışken yeni bir sezon haberi daha geldi. Dizi, Netflix’ten 3. sezon onayını aldı. Akıl Oyunları filmiyle akıllara kazınan oyuncu Jennifer Connelly ve Daveed Diggs’in başrollerini paylaştığı dizinin kadrosunda ayrıca; Mickey Sumner, Susan Park, Benjamin Haigh, Sasha Frolova, Katie McGuinness, Alison […]]]>

İlk sezonu 25 Mayıs 2020 tarihinde yayımlanan Snowpiercer dizisi, 2. sezonu ile izleyici karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Aynı adlı filmden uyarlanan dizinin 2. sezonu, çok kısa bir süre sonra Netflix kütüphanesindeki yerini alacak. Dizinin ikinci sezonunun yayımlanmasına çok kısa bir süre kalmışken yeni bir sezon haberi daha geldi. Dizi, Netflix’ten 3. sezon onayını aldı.

Akıl Oyunları filmiyle akıllara kazınan oyuncu Jennifer Connelly ve Daveed Diggs’in başrollerini paylaştığı dizinin kadrosunda ayrıca; Mickey Sumner, Susan Park, Benjamin Haigh, Sasha Frolova, Katie McGuinness, Alison Wright, Annalise Basso gibi isimler yer alıyor. Her hafta yeni bölümü yayımlanacak olan dizinin ilk bölümü, 25 Ocak 2021 tarihinde Netflix kütüphanesin deki yerini alacak.

snowpiercer

Snowpiercer konusu

Dizi, dünyanın buzla kaplandığı bir dönemden yedi yıl sonrasını konu alıyor. Hayatta kalabilmeyi başaran çok az insan vardır. Yaşanan büyük felaketten sonra hayatta kalmaları Snowpiercer adında, kürenin etrafında dönen yuvarlak ve devasa trende yaşamaları sayesinde olur. İnsanların farklı olanaklara sahip bir şekilde yaşamını sürdürdüğü dizi birbirinden adaletsiz durumlara ve zorlu yaşam koşullarına ev sahipliği yapar.

Yeni gelişmeler ve çok daha fazlası için takipte kalın.

]]>
https://seyrederiz.com/snowpiercer-3-sezon-onayi-aldi/feed/ 0