Karlar Ülkesi

Josh Gad, Karlar Ülkesi 3 hakkında konuştu

Karlar Ülkesi’nin 3. filmi gelecek mi?

Karlar ülkesi serisinde Olaf’ı seslendiren Josh Gad, 3. film olasılığı hakkında konuştu.

Walt Disney Animation Studios tarafından yaratılan Frozen, 2013 yılında vizyona girdiğinde sinemaseverler tarafından büyük bir ilgi ile karşılanmış ve gişede 1.27 milyar dolar hasılata ulaşarak son yılların en başarılı animasyon filmleri arasına girmişti. Film aynı zamanda En İyi Animasyon Film ve En İyi Şarkı Oscar’larını da kazanınca devam filmi kaçınılmaz oldu ve 2019 yılında ise “Karlar Ülkesi 2” adı altında devam filmi vizyona girdi ancak, ilk filmden 6 yıl sonra yeni macerasıyla gelen filmin gişede istenilen başarıyı elde ettiği pek söylenemez. Şimdi ise, seride Olaf karakterini seslendiren Josh Gad, 3. filmin gerçekleştirilip gerçekleştirilmeyeceği hakkındaki olasılıklardan söz etti.

Karlar Ülkesi

Koronavirüs karantinası boyunca her hafta Zoom üzerinden ünlü oyuncular ile yaptığı görüntülü buluşmaları “Reunited Apart” adı altında Youtube üzerinden izleyici ile buluşturarak büyük bir seyirci kitlesine ulaşan Josh Gad, Frozen’ın büyülü dünyasında Olaf karakteri ile yer alıyor. Disney+ son zamanlarda “At Home With Olaf” isimli Olaf’lı kısa animasyon serisini yayımlıyor. Şimdi ise 3. filmin gerçekleştirilip gerçekleştirilmeyeceği hakkındaki olasılıklar hakkında konuştu. Devam filmi konusunda Disney’den henüz yeşil ışık gelmedi, oyuncu ise konudan şu şekilde bahsetti:

Bu benim ekipteki konumumun ötesinde ama size şunu söyleyebilirim. Bu karakterleri alıp ilhamı ve umudu geri getirme imkanı vardı, At Home With Olaf için Disney ekibiyle birlikte son birkaç haftadır çalışma nedenim de bu. Bu üçüncü film formatında olmasa bile yine de bu sayede Karlar Ülkesi devam ediyor ama göreceğiz, anlatmaya değer bir hikaye olursa, eminim ki Jennifer Lee ve Disney animasyonundaki inanılmaz ekip bu hikayeyi bir gün anlatacaktır.

Josh Gad’ın söylemleri şu an için ufukta yeni bir Karlar Ülkesi projesinin gerçekleşmeyeceğini işaret etse de, yine de bu Disney’in bunu asla gerçekleştiremeyeceği anlamına gelmiyor.

Karlar Ülkesi’nin ilk iki filminin fragmanlarına aşağıdaki linkten ulaşabilir ve film ile ilgili yeni gelişmeleri sitemizden takip edebilirsiniz.

Seyrederiz, Türkiye’nin dizi ve film platformudur. Sitemiz üzerinden dizi ve filmlere dair haberler, incelemeler, öneriler, eleştiriler gibi çeşitli içeriklere ulaşabilirsiniz.