Stranger Things 5. sezon onayı aldı

mm
Stranger Things

Netflix‘in, ilk sezonunu 2016 yılında karşımıza çıkardığı Stranger Things dizisi, ilk üç sezonu ile çok ilgi görmüş ve platformun en sevilen dizilerinden biri olmayı başarmıştı. Hatta 2019 yılının Temmuz ayında çıkan 3. sezonu ile kendi rekorunu kırarak ilk üç günde tam kırk milyon izlenmeye ulaşmıştı. Şimdi ise merakla beklenen 4. sezonu henüz yayımlanmayan dizi, Netflix’ten 5. sezon onayını aldı.

Stranger Things’in yaratıcıları Duffer Kardeşler, dizinin 4. sezonla bitmeyeceğini duyurdu. Ross Duffer, sürpriz haberi şu şekilde verdi:

“Dördüncü sezon son olmayacak. Sonun ne olduğunu ve ne zaman olacağını biliyoruz.“

Stranger Things

Salgın sebebi ile gelen ertelenme sürecinde, dizi için en iyisinin ne olduğunu bulmaya çalıştıklarını ve çözüm odaklı ilerlediklerini belirten açıklamalara imza attı. Ayrıca Ross Duffer, dizinin 4. sezonunun önceki sezonlardan daha fazla aksiyon içereceğini de dile getirdi:

“Aynı şeyi defalarca yeniden yaratmak yerine, her sezonun farklı hissettirmesini istiyoruz. 3. sezon ile birlikte, çoğunlukla yazın çekim yaptığımızı ve sezonun yazın yayımlanacağını erkenden fark ettik. Otomatik olarak, bu dizinin hem tonu hem de renkleri açısından çok farklı hisler verdi. Çok doygun olmasını istedik ve bu sezonun, onlarla büyüdüğümüz ve çok sevdiğimiz büyük Hollywood yaz filmleri gibi olmasını istedik. Yeni sezonun içinde biraz daha mizah, biraz daha aksiyon var. Sonbaharda sete çıktığımız ve biraz daha kasvetli ve korkutucu olan önceki iki sezondan daha farklı hissettiriyor.”

Stranger Things

Geçtiğimiz mayıs ayında, dizide Steve Harrington karakterine hayat veren Joe Keery de 4. sezonun, önceki sezonlardan daha korkutucu olacağını söylemişti. Yapılan açıklamalardan yola çıkacak olursak Stranger Things’in 4. sezonu, önceki sezonlara göre daha farklı bir yapıya sahip olacak.

4. sezonunun 2021 yılında yayımlanması beklenen dizi ile ilgili yeni gelişmelerden haberdar olmak için sitemizi takip edebilirsiniz.

Total
0
Shares
Önceki
çatı katı aşk

Çatı Katı Aşk 8. bölüm fragmanı yayımlandı

Sonraki
Chris Cornell
mm

Chris Cornell’in hayatı film oluyor