Chris Cornell

Chris Cornell’in hayatı film oluyor

2017 yılında aramızdan ayrılan Chris Cornell’in hayatının son günlerini konu alan bir film projesi, uzun süredir konuşuluyordu. Şimdi ise bu projenin gerçekleşeceği açıklandı ve grunge müziğin ikonu Chris Cornell’un hayatını odağına alacak olan filmden yeni detaylar paylaşıldı.

Chris Cornell kimdir?

Chris Cornell, grunge müzik grubu “Soundgarden”ın dağılmasına kadar grubun vokalistliğini yapmış ve sonrasında “Audioslave” grubunu kurmuş Amerikalı bir müzisyendir. Ünlü şarkıcı, 2007 yılında “Audioslave” grubunun da dağılmasının ardından solo kariyeri ile müzik hayatına devam ediyordu ancak 18 Mayıs 2017 yılında aramızdan ayrıldı.

Chris Cornell

Los Angeles merkezli prodüksiyon şirketi AmeriFilms LLC ve Road Rage Films tarafından hazırlanacak filmin başrolünde, 2017 yılında yayımlanan Sun Records dizisindeki Luther Perkins rolü ile dikkat çeken Johnny Holiday yer alacak. Ayrıca başrollerinde; Joaquin Phoenix, Reese Witherspoon ve Ginnifer Goodwin gibi isimlerin bulunduğu 2005 yapımı ve James Mangold imzalı Walk the Line filminde de Carl Perkins rolünü canlandıran Holiday’i, ilk kez bu kadar büyük bir rolde izleyeceğiz.

Yakın zamanda çekimleri başlayacak olan filmin yapımcıları, Koronavirüs salgını nedeni ile geniş çaplı önlemler alınacağını ve her şeyin kurallara uygun olarak ilerleyeceğini belirtti. Çekimlerin başlangıç tarihi ya da kadroda yer alan diğer isimler şu an için belirsizliğini koruyor.

Yeni gelişmeler ve çok daha fazlası için takipte kalın.

Seyrederiz, Türkiye’nin dizi ve film platformudur. Sitemiz üzerinden dizi ve filmlere dair haberler, incelemeler, öneriler, eleştiriler gibi çeşitli içeriklere ulaşabilirsiniz.