Peaky Blinders 6. sezon çekimlerine eylülde başlanması bekleniyor

mm
peakyblinders3003a

Steven Knight‘ın yaratıcısı olduğu, ilk olarak 2013 yılında BBC kanalında yayımlanmaya başlayan ve kısa bir sürede oldukça geniş izleyici kitlesi kazanarak son yılların en sevilen dizileri içerisinde bulunan Peaky Blinders‘ın 6. sezonu için çekimlerin eylülde başlanması bekleniyor.

Paylaşılan yeni bilgilere göre Peaky Blinders ekibi önümüzdeki sonbaharda sete geri dönüyor. Dizinin yeni sezon çekimlerinin 7 Eylül’de başlaması planlanıyor. 6. sezonu ile ekranlara geri dönüş yapacak olan dizinin senaryosu Steven Knight tarafından yazılırken yönetmen koltuğunda Anthony Byrne oturuyor olacak.

Peaky Blinders

Peaky Blinders 6. sezonunda kimler olacak?

Dizinin yeni sezonunun oyuncu kadrosuna Stephen Graham dâhil olmuştu. Snatch ve This Is England gibi filmlerle adından söz ettiren Graham, Boardwalk Empire dizisinde Al Capone’a başarıyla hayat vererek televizyon dünyasında da adından övgüyle söz ettirmişti.

Peaky Blinders’ın 6. sezonunda Cillian Murphy’nin yanı sıra Paul Anderson, Helen McCrory, Sophie Rundle, Finn Cole, Kate Phillips, Natasha O’Keeffe ve Harry Kirton gibi isimler de önceki sezonlardaki rolleriyle geri dönecek. Öte yandan 5. sezonda diziye dâhil olan Sam Claflin ve Anya Taylor-Joy’un da 6. sezonda rol almaları bekleniyor.

Ayrıca dizinin yönetmenlerinden Anthony Byrne, geçtiğimiz ay yaptığı açıklamalarda yeni sezon ile ilgili heyecan verici açıklamalarda bulunmuştu. Bu açıklamaların tümünün bulunduğu yazıya da aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz ve dizi ile ilgili yeni gelişmelerden haberdar olmak için sitemizi takipte kalabilirsiniz.

Total
0
Shares
Önceki
Bill and Ted
mm

Bill and Ted Face the Music’den yeni bir fragman yayımlandı!

Sonraki
Lucifer
mm

Lucifer 6. sezon hikayesi finale yakışır olacak!