Çatı Katı Aşk 8. bölüm fragmanı yayımlandı

çatı katı aşk

Çatı Katı Aşk’tan yeni fragman geldi

Başrollerinde; Nilay Deniz, Ezgi Şenler, Seçkin Özdemir, Furkan Andıç, Yiğit Kirazcı gibi isimlerin bulunduğu Çatı Katı Aşk dizisinin 6. bölüm fragmanı, geçtiğimiz saatlerde yayımlandı. 9 Temmuz 2020 tarihinden itibaren Kanal D’de yayımlanan dizi, romantik komedi türünde bir yaz dizisi.

Mia Yapım imzalı dizi, geniş ve sımsıcak bir aileye iki yabancı misafirin dahil olmasıyla başlar. Dayanışmayla ve birbirine tutunarak yaşayan bu aileye minik bir “yalan” ile katılan Ateş ve Yasemin, bu çatının altında önce aşkla çarpışacak ve daha sonra yalanlarıyla sınanacak ama zaman içinde dostluğu, paylaşmayı ve sevgiyi göreceklerdir. Dizi, karakterleri birbirine tamamen zıt, farklı sosyal sınıflardan ve kültürlerden gelen; Ateş, Ayşen, Demir ve Yasemin’in, ailelerini karşılarına alma pahasına aşklarında direnmelerini anlatıyor.

5f3cc801e226010f84e17508

Çatı Katı Aşk’ın 7. bölümünde neler oldu?

Yaşadıkları özel andan sonra Ayşen’in daha fazla duygularını inkar edemeyeceğini düşünen Ateş, artık Ayşen’le yaşayacakları ilişkinin önünde hiçbir engel kalmadığına emindir ancak Ayşen için işler daha da karmaşık hale gelmiştir. Ateş’e aşık olduğunu kabul etmesine rağmen bildiği gerçekler yüzünden ailesi ve Ateş arasında kalan Ayşen, hayatının en zor kararını vermek üzeredir.

Dizinin yayımlanan 8. bölüm fragmanına aşağıdan ulaşabilirsiniz.

 

Total
0
Shares
Önceki
masterchef

Masterchef 2020’nin ilk elenen ismi kim oldu?

Sonraki
Stranger Things
mm

Stranger Things 5. sezon onayı aldı