Stranger Things

Stranger Things’in 4. sezon çekimleri 17 Eylül’de başlayacak

Netflix’in en sevilen dizilerinden bir tanesi olan Stranger Things’in, Koronavirüs salgını sebebiyle ertelenen 4. sezon çekimleri 17 Eylül’de başlıyor.

2016 yılında bir Netflix dizisi olarak karşımıza çıkan Stranger Things, ilk üç sezonuyla çok ilgi görmüş ve Netflix’in en sevilen dizilerinden biri olmuştu. Hatta 2019 yılının Temmuz ayında çıkan 3. sezonuyla, kendi rekorlarını da kırarak ilk üç günde kırk milyon izlenmeye ulaşmıştı.

Şimdi ise diziden yeni bir haber var. Başrollerinde Milly Bobby Brown, Finn Wolfhard, Noah Schnapp, Gaten Matarazzo, Caleb McLaughlin’in bulunduğu dizinin 4. sezon çekimleri eylül ayında başlıyor!

Stranger Things

Bildiğiniz gibi Netflix, Kuzey Amerika’daki tüm dizi ve film prodüksiyonları Koronavirüs salgını yüzünden durdurma kararı almıştı ve bu şekilde platformun en sevilen dizilerinden biri olan Stranger Things’in de ön hazırlık aşamasında olan 4. sezonunun çalışmalarına ara verilmişti.

Şimdi ise Netflix’in sevilen dizisi Stranger Things’in ertelenen 4. sezon çekimlerine önümüzdeki aylarda başlanacağı duyuruldu. Dizi, 17 Eylül 2020’den itibaren prodüksiyonuna kaldığı yerden devam edecek. Dizinin çekimlerinin gerçekleşeceği Georgia eyaleti, salgın süreci yüzünden güvenlik kontrollerini üst düzeyde tutmayı planlıyor.

Stranger Things

Dizinin 4. sezon yayın tarihi salgınla birlikte gelen gecikme yüzünden henüz netlik kazanmadı. Ancak geçtiğimiz aylarda, dizideki Hopper karakterini canlandıran David Harbour, normal şartlarda dizinin 2021 yılının ilk aylarında yayımlanmasının planlandığını, ancak prodüksiyona ara vermek zorunda kaldıkları için bu tarihin büyük bir ihtimalle erteleneceğini açıkladı. Yani anlayacağınız, tüm dünyayı etkisi altına alan Koronavirüs salgınının getirdiği zorluklar diziyi 2021 yılının ilk çeyreğinde izlemeyi zorlaştırıyor.

Daha önce dizinin yaratıcıları Matt ve Ross Duffer kardeşler tarafından yapılan açıklamaya göre Stranger Things’in bu zamana kadar gelmiş geçmiş en korkunç sezonu olacak 4. sezon ile ilgili yeni gelişmeleri sitemizden takip edebilirsiniz.

Dizinin 4. sezonunun ilk tanıtım videosuna aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.

Seyrederiz, Türkiye’nin dizi ve film platformudur. Sitemiz üzerinden dizi ve filmlere dair haberler, incelemeler, öneriler, eleştiriler gibi çeşitli içeriklere ulaşabilirsiniz.