Mission Impossible 7’nin çekimleri eylül ayında devam edecek

mission: impossible

Salgın hastalık nedeni ile çekimlerine ara verilen Mission Impossible 7’ın çekimlerine Eylül ayında devam edecek.

mission: impossible 7

 

Tom Cruise‘un başrolü olduğu Mission Impossible 7 Kronavirüs nedeniyle çekimlerine ara verilen filmler arasında yerini alıyordu. Filminin yapım ekibinde yer alan Tommy Gormley, prodüksiyonun yeniden başlamasının 2020’nin Eylül ayında olmasını planladıklarını söyledi.

Şubat ayında Avrupa’da hızla yayılmaya başlayana Koronavirüs salgını başladığında Mission: Impossible 7’ın Venedik’te gerçekleşecek çekimlerine başlanmasına sadece birkaç gün kalmıştı. Ancak salgın İtalya’da hızla yayılıp ülkeyi ciddi bir şekilde etkileyince prodüksiyona ara verildi ve çekimler ertelendi.

Ancak bugüne geldiğimizde salgın hastalık özellikle Avrupa ülkelerinde yavaş yavaş kontrol altına alındığı için prodüksiyonların yeniden başlaması ve Avatar gibi çok büyük ekiplerle çalışılan filmler için küçük ekiplerle birlikte çekimlerin devam edilmesi konusunda yakın zamanda karar alındı. Onunla ilgili yazımıza da aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.

https://seyrederiz.com/lord-of-the-rings-ve-avatar/

Christopher McQuarrie’nin yönettiği yeni Mission: Impossible filminde yardımcı yönetmen olarak görev olan Tommy Gormley, BBC’ye verdiği demeçte filmin çekimlerine eylül ayında başlamayı planladıklarını söyledi. Aynı zamanda üç ay içerisinde sete geri dönüleceğine ve filmin 2021’in Mayıs ayına kadar tamamlanmış olacağına inandığını ifade etti. Ayrıca Gormley, en başta çekim yapmayı planladıkları ülkelerin hepsinde çekim yapmayı planladıklarını söyledi.

Mission: Impossible 7, 19 Kasım 2021’de vizyona girecek

Mission Impossible 7

Tom Cruise‘ün başrolünde yer aldığı Mission: Impossible 7’da Rebecca Ferguson, Simon Pegg, Ving Rhames ve Vanessa Kirby önceki filmlerdeki rolleriyle geri dönüyor. Yeni filmde karakterlere eşlik edecek yeni isim Marvel Sinematik Evreni’nden Peggy Carter karakteriyle tanıdığımız Hayley Atwell, Nicholas Hoult’tan rolü devralarak filmin kötü karakterini canlandırması için anlaşılan Esai Morales yer alıyor.

Art arda çekilecek ve bir yıl arayla vizyona girecek olan yeni Mission: Impossible filmlerinin vizyon tarihleri prodüksiyona ara verilmesinin ardından kısa süre için de olsa ertelenmişti. 21 Temmuz 2021’de vizyona girmesi planlanan Mission: Impossible 7, 19 Kasım 2021’e ertelenirken, 5 Ağustos 2022’de vizyona girmesi planlanan sekizinci film 4 Kasım 2022’ye ertelendi.

 

Total
0
Shares
Önceki
Palm Springs
mm

Andy Samberg’in yeni filmi Palm Springs’in yayım tarihi duyuruldu

Sonraki
Enfant Terrible
mm

Rainer Werner Fassbinder biyografisi Enfant Terrible’dan fragman geldi