jensen ackles ve jared padalecki

Jensen Ackles ve Jared Padalecki, birbirleri hakkında konuştu

Supernatural dizisinin başrolleri Jensen Ackles ve Jared Padalecki, 15 yılın ardından Supernatural’a ve birbirlerine veda edecekler. Bize Sam ve Dean Winchester kardeşlerin maceralarını aktaran oyuncular, sahne arkasında da iyi bir ilişki içinde olduklarını göstermişlerdi.

Jensen ve Jared, 15 yıl boyunca 300’den fazla bölümde birlikte rol aldı. Yaptıkları bir röportajda da birlikte çalışmanın nasıl olduğunu ve bu çalışmada neleri özleyeceklerini anlattılar.

jared padalecki

Jared Padalecki, Jensen Ackles hakkında konuştu

Yaptığı röportajda Jared, birbirlerini tanıdıklarını ve yaptıkları işte sonuna kadar gidebildiklerini şu kelimelerle ifade etti:

“Diğer aktörler ve aktrislerle oynadığımı söylemek istemiyorum ama oyunumu geri çekiyorum. Eğer 15 yıldır biriyle tenis oynuyorsanız veya basketbol oynuyorsanız veya jujitsu ya da başka bir şey yapıyorsanız, ne kadar zorlayabileceğinizi bilirsiniz. Halbuki başkaları ile oynarken bu böyle değil. Jensen ile elimden geldiğince zorlayabileceğimi ve onun da bunu yapabileceğini biliyorum. Bir karakterinin farklı yönlerini, bir sahnenin farklı yönlerini ortaya çıkaracağımızı biliyorum.”

jensen ackles

Jensen Ackles, Jared Padalecki hakkında konuştu

Jensen, Jared ile arasında oluşan güveni özleyeceğini ve bunu başka birileri ile oluşturmanın ne kadar zor olacağını şu şekilde ifade etti:

“Galiba onun ve benim aramda her zaman karakterlerin arasındaki ilişkiyle bağlantı kurabildiğimiz bir fark var. Bu sadece karakterlerimizle ilgili değil. Bu fark, çoğu zaman senaryoya yazılmaz ve bunu karaktere, hikâyeye ve diziye getirebildiğimiz için kendimizle gurur duyuyoruz. Ve bu, konuşmamıza bile gerek kalmadan olan bir şey. Neredeyse bir sahnenin ortasında gerçekleşmesine izin verdiğimiz şeyler. Bu tür anların her zaman gerçekleşmesine izin verdiğimiz için birbirimize karşı çok rahatız. O anları yakalayabileceğim ve olmasına izin vereceğim biri ile çalışmayı özleyeceğim”

Her iki oyuncu da birbirlerine ne kadar alıştıklarını ve bu güven ortamını özleyeceğinden bahsetti. Jensen Ackles, Supernatural’ın ardından The Boys dizisinin 3. sezon kadrosuna katılacak. Jared Padalecki ise Supernatural dizisinin yapımcıları ile çekeceği Walker adlı yeni dizisine başlayacak.

Seyrederiz, Türkiye’nin dizi ve film platformudur. Sitemiz üzerinden dizi ve filmlere dair haberler, incelemeler, öneriler, eleştiriler gibi çeşitli içeriklere ulaşabilirsiniz.