anime

Toilet-bound Hanako-kun yeni sezon ne zaman gelecek?

Son güncelleme:

Toilet-bound/ Jibaku Shounen Hanako-kun konusu

anime

Komame Akademisi’nde okulun Yedi Gizemi’nden biri olan Hanako-san hakkında çeşitli söylentiler dolaşmaktadır. Eski okul binasının üçüncü katındaki kızlar tuvaletinin, üçüncü tuvalet bölmesini kendine mesken edinen Hanako-san, biri tarafından çağrıldığında çağıran kişinin herhangi bir dileğini yerine getirmektedir.

anime

Aklı fikri romantik hayallerle dolu olan lise birinci sınıf öğrencisi Yashiro Nene de bu perili tuvalete adım atar. Tuvaletin Hanako-san’ınını, uzun zaman önce tuvalette ölmüş olan ve doğru bir ücrete karşılık dileğini yerine getirebilen kızı çağırmaya karar verir. Ama onu çağırdığında anlar ki Hanako-san aslında bir erkektir! Gelişen olaylar sonucunda Nene Hanako’nun asistanı olup onunla beraber ruhsal ve fiziksel dünya arasındaki dengeyi sağlamaya çalışır.

anime

Geçmişte, Lerche Studio bize ‘Given‘ ve ‘Kanata no Astra gibi harika bir animeler verdi. Yeni anime uyarlaması olan ‘Jibaku Shounen Hanako-kun’ ile stüdyo bize kusursuz bir animasyon, cazip bir hikaye ve bazı unutulmaz sevimli karakterler içeren başka bir destansı şov veriyor. Başlangıçta kurulumu sadece bir lise ile sınırlı olan bir komedi animesi olarak başlasa da derininde bolca sır ve bazı karanlık olaylar da içermekte.

anime

Sezonla birlikte ilerledikçe ve bu okulun altında yatan gizemlerine daha fazla girince, bazı büyük ton değişikliklerinden geçiyor ve ustaca bir korku animesine dönüşüyor. Şimdiye kadar, açıkça gerçek potansiyeline ulaştı ve ikinci sezonda daha da iyi olacağını umuyoruz.

İkinci sezon ne zaman gelecek?

Şimdiye kadar, anime 1. sezonu çoğu izleyiciden birçok olumlu bir yanıt aldı ve birçok hayran zaten ikinci bir sezon umuyor. Birçok anime izleyicisine göre, aynı zamanda sezonun en iyi anime gösterileri arasında. Bu kadar kısa bir sürede ne kadar popüler olmayı başardığı düşünüldüğünde, yakında yenilenmesi oldukça olasıdır. Anime, şu anda toplam Iro Aida’nın 12 adet yayımlanmış orijinal mangasının sadık bir uyarlamasıdır. İlk sezonu manganın 7 cildini kapsadığı için tamamen yeni bir sezon için yeterli içerik bulunuyor.

anime

Manga hala devam ettiğinden, 2021’in sonuna kadar 3. sezon için yeterli içeriğe de sahip olabilir. Maalesef şu an için, henüz piyasaya sürülmesiyle ilgili resmî bir açıklama yapılmadı. Bununla birlikte, çoğu animasyonu yenilemek genellikle yaklaşık bir yıl sürdüğü için, ‘Toilet-bound Hanako-kun sezon 2’nin Ocak 2021’de yayımlanmasını bekliyoruz. Bununla ilgili onaylanmış bir haber alır almaz, güncelleyeceğiz. Çizimleri ve karakterleri çok tatlı olan anime benim de favorilerim arasında ve daha fazla Hanako-kun görmek için sabırsızlanıyorum.

anime

Yeni gelişmeler ve daha fazlası için takipte kalın.

 

Daha Fazla İçerik
DOTA: Dragon's Blood
DOTA: Dragon’s Blood 2. sezon olacak mı?