you

You 3. sezon oyuncuları

İlk sezonu 2018 yılında yayımlanan “You” dizisinin 2. sezonu da 2019 yılının sonunda yayımlanmıştı. “You” dizi ekibinin 3. sezon için sete geri döndüğünü geçtiğimiz günlerde öğrenmiştik. Şimdi ise dizinin yeni sezonundaki oyuncular açıklandı. Dizinin başrol oyuncusu Penn Badgley, Joe Goldberg olarak rolüne geri dönerken 3. sezon için 12 farklı oyuncu açıklandı. “You”nun yeni sezonunun ne zaman yayımlanacağı bilinmezken 2021 yılının sonları muhtemel görünüyor.

“You” 3. sezondaki yeni oyuncular

Saffron Burrows / Dottie

saffron burrows you

Daha önce “Mozart in the Jungle” dizisinde bulunan Saffron Burrows, 3. sezondaki kalıcı karakterlerden biri olan Dottie’ye can veriyor. “You”nun ikinci sezonunda da yer alan Dottie, Love’ın annesi olarak karşımıza çıkacak. Oğlunun ölümünden sonra sevgisini ve ilgisini Love’a ve torununa aktarmaya karar verecek.

Dylan Arnold / Theo

dylan arnold you

“After” ve “After We Collided” yapımlarında bulunan Dylan Arnold, Theo adındaki bir üniversite öğrencisini canlandıracak. Theo, üvey babasıyla karmaşık bir ilişkiye sahipken aslında anlayışlı birdir. Sevdiklerinin sorunlarına karışmayı severken aynı zamanda intihara meyilli bir karakter olarak karşımıza çıkacak.

Tati Gabrielle / Marienne

tati gabrielle you

“Chilling Adventures of Sabrina” ve “The 100” gibi dizilerde boy göstermiş Tati Gabrielle, Tom Holland başrollü “Uncharted” filminin kadrosunda da bulunuyor. Oyuncu, zeki bir kütüphaneci olan Marianne’e hayat verecek. Marienne; mahallenin sakinlerinin keskin bir gözlemcisi, gerçek dünyanın yollarını patronların ayrıcalıkları ve umursamaz yetkileri tarafından ele geçirilemeyeceğini bilecek kadar bilgili. Aynı zamanda karakter, kendisi ve küçük çocuğu için daha iyi bir hayat yaratmaya çalışırken bazı iç mücadeleler veriyor.

Michaela McManus / Natalie

michaele mcmanus you

“The Village”, “Aquarius” gibi yapımlarda yer alan oyuncu, Natalie karakterine can verecek. Joe’nun kapı komuşusu olan Natalie, güçlü bir adamla evlidir ve sosyal açıdan başarı sahibidir. Ama onu çevreleyen alaycı dış görünüşünün altında, gizli bir hayat sürüyor. Joe, Natalie ile ilgili daha fazla şey öğrenmek isteyecek.

Chris O’Shea / Andrew

chris o'shea you

Chris O’Shea, Sherry’nin tutkulu bir üyesi olan Andrew’u canlandırıyor. Evde oturan bir baba olan Andrew, kasabadaki en son dedikodulara güvenilir bir şekilde uyum sağlar.

Christopher Sean / Brandon

christopher sean you

“Days Of Our Lives” dizisinde yer almış olan Christopher Sean, Brandon adlı bir karaktere can verecek. Brandon; 20’li yaşlarının ortasında teknoloji yatırımcısı olarak zengin olan Kiki’nin kocası ve artık çocukları için evde oturan bir baba.

Bryan Safi / Jackson

bryan safi you

Daha önce “Desperados” adlı filmde rol alan Bryan Safi, Jackson adlı bir karaktere can verecek. Jackson, Andrew’un alaycı kocası olarak karşımıza çıkacak. Jackson ile kıskanılacak derecede sevgi dolu bir evliliğe sahip. Jackson’ın teknoloji avukatı olarak yüksek güçlü işine rağmen mütevazı kalmayı başaran bir karakter olacak.

Ayelet Zurer / Dr. Chandra

ayelet zurer you

“Angels and Demons”, “Man of Steel” ve “Daredevil” gibi yapımlarda bulunan Ayelet Zurer, Doktor Chandra adlı bir karakteri oynayacak. Doktor Chandra, hastalarının sorunlarını çözmek için her türlü şeyi yapabilecek, şık, kaba ama son derece tecrübeli bir çift terapisti olarak karşımıza çıkacak.

Jack Fisher / Joe’nun gençliği

jack fisher you

Çocuk oyuncu Jack Fisher, “You” dizisinin ana karakteri olan Joe Goldberg’ün küçüklüğünü canlandıracak. Geri dönüşlerle karşımıza çıkacak olan karakter, hassas ve olaylardan çabuk etkilenebilen bir yapıya sahip olacak. Joe’nun, acımasız bir şekilde zorbalığa maruz kaldığı zamanları izlerken karşımıza çıkacak.

Mackenzie Astin / Gil

Mackenzie Astin ise Gil adlı bir karaktere hayat verecek. Yumuşak huylu bir jeoloji profesörü olan Gil, biraz saf bir karakter olsa da arkadaş canlısı ve iyi kalplı biridir.

Shannon Chan-Kent / Kiki

Shannon Chan-Kent, Sherry’nin “kötü kız” arkadaş grubunun sadık bir üyesi olan Kiki olarak karşımıza çıkacak. Kiki, gün ortası fitness derslerine sık sık giden ve yerel kafede uzun dedikodu seanslarının tadını çıkaran haklı bir hayattan zevk alan bir eş, anne ve yaşam koçudur.

Ben Mehl / Dante

Daha önce “The Good Wife” dizisinde yer alan Ben Mehl, Dante adlı bir karaktere can verecek. Dante, günün ne getirdiğine bakılmaksızın zekasını ve sakinliğini koruyan bir kütüphaneci olarak karşımıza çıkacak. Aynı zamanda görme yeteneği zarar görmüş bir gazi olan Dante, ailesini genişletmek isteyen ve çocuklarıyla arkadaşlarına yardım etmekten zevk alan bir kocası ve iki üvey çocuğu olan kendini adamış bir aile babasıdır.

Yeni gelişmeler ve çok daha fazlası için takipte kalın.

Seyrederiz, Türkiye’nin dizi ve film platformudur. Sitemiz üzerinden dizi ve filmlere dair haberler, incelemeler, öneriler, eleştiriler gibi çeşitli içeriklere ulaşabilirsiniz.