Palm Springs

Andy Samberg’in yeni filmi Palm Springs’in yayım tarihi duyuruldu

Palm Springs 10 Temmuz’da Hulu’da

Ünlü aktör Andy Samberg’in yeni romantik komedi filmi “Palm Springs” yaz için tam zamanında Hulu’ya geliyor. İlk kez Sundance Film Festivali’nde gösterime giren filmin, başta sinemalarda gösterime girmesi bekleniyordu. Ancak filmin, Koronavirüs nedeniyle sinemalar yerine ilk gösteriminden kısa bir süre sonra filmin haklarını satın alan Hulu platformunda yayımlanacağı açıklandı ve şimdi dizi için resmi bir çıkış tarihi var.

Palm Springs

Sinemalarda vizyona girmek yerine 10 Temmuz 2020’de doğrudan Hulu platformu üzerinden izleyici ile buluşacak film, ilk gösterimini bu yıl 23 Ocak – 2 Şubat tarihleri arasında düzenlenen Sundance Film Festivali’nde gerçekleştirdi. Hulu filmin yayın haklarını 17,5 milyon dolara satın alarak Sundance’te yeni bir rekora imza attı. Bazı kaynaklar, açık artırmanın başlangıçta rapor edilenden daha büyük olduğunu ve tahminlerin 22 milyon dolara yakın olduğunu bile söylüyor.

Palm Springs

Palm Springs konusu ve oyuncu kadrosu:

Kaygısız bir karakter olan Nyles’ın Palm Springs’deki bir düğün sırasında şans eseri Sarah ile karşılaşmasının ardından, ikilinin kontrolleri dışındaki nedenler yüzünden orada sıkışıp kalmalarını ve mekandan, kendilerinden ya da birbirlerinden kaçamadıklarında işlerin karmaşıklaşmasını konu alan filmin yönetmeni Max Barbakow filmi “eğlenceli” ve “küçük çılgınca” bir nihilistik düğün romantik komedisi olarak tanımlamıştı.

Filmin oyuncuları arasında Brooklyn Nine-Nine ile adını büyük kitlelere duyuran Andy Samberg, How I Met Your Mother’daki rolüyle hafızalara kazınan Cristin Milioti, Whiplash ve Spider-Man gibi filmler ile tanıdığımız ünlü oyuncu JK Simmons, Teen Wolf’daki Derek rolü ile bilinen Tyler Hoechlin’in yanı sıra Meredith Hagner, Camila Mendes ve Peter Gallagher gibi birçok ünlü isim yer alıyor.

10 Temmuz 2020’de doğrudan Hulu platformu üzerinden izleyici ile buluşacak film ile ilgili yeni gelişmeleri sitemizden takip edebilirsiniz.

Bir başka Hulu yapımı olan Love, Victor ile ilgili yazımıza aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.

https://seyrederiz.com/love-victor-dizisinin-orijinal-fragmani-yayimlandi/

Seyrederiz, Türkiye’nin dizi ve film platformudur. Sitemiz üzerinden dizi ve filmlere dair haberler, incelemeler, öneriler, eleştiriler gibi çeşitli içeriklere ulaşabilirsiniz.