lucifer

Lucifer 5. sezonu yayımlandı

İlk olarak 2016 yılında Fox’da yayımlanmaya başlanan ve başrolünde Tom Ellis‘in bulunduğu, fantastik, polisiye ve komedi türündeki Lucifer dizisinin 5. sezonu geçtiğimiz dakikalarda Netflix üzerinden izleyicileri ile buluştu.

Lucifer konusu

Başrollerinde; Tom Ellis, Lauren German, Kevin Alejandro, Lesley-Ann Brandt’in bulunduğu dizi, Lucifer’ın Cehennemin Kralı olmaktan vazgeçerek Los Angeles’a sadık yardımcısı Maze ile gelip Lux adında bir mekan açmasıyla başlıyor. Los Angeles’ın ihtişamlı ve ışıltılı hayatının yanında, Los Angeles polis departmanından bir dedektifle çalışmaya başlıyor. Bir yandan suçluları yakalarken bir yandan da ailevi problemleriyle uğraşan Cehennemin Kralı’nın hikayesini izlemek oldukça eğlenceliydi.

lucifer

Dizinin 21 Ağustos’ta yayımlanacak 5. sezonun haberini aldıktan sonra 6. sezonun da çıkacağını geçtiğimiz aylarda öğrenmiştik. Daha sonrasında ”7. sezon da gelir mi?” diye düşünmeye başlarken Netflix’in paylaştığı gönderi ile de bunun imkansız olduğunu ve 6. sezonun gerçek bir final olacağını öğrenmiş olduk.

5. sezonu ile anlık olarak Netflix kütüphanesindeki yerini almış olan Lucifer dizisinin yayımlanan fragmanını Türkçe alt yazılı bir şekilde hemen aşağıdan izleyebilirsiniz.

Ayrıca dizi ile ilgili yeni gelişmelerden haberdar olmak için takipte kalın.

Seyrederiz, Türkiye’nin dizi ve film platformudur. Sitemiz üzerinden dizi ve filmlere dair haberler, incelemeler, öneriler, eleştiriler gibi çeşitli içeriklere ulaşabilirsiniz.