lucifer

Tom Ellis Lucifer’ın 6. sezonu için anlaşma yaptı

5 sezon süreceği söylenen Lucifer dizisinin başrolü yeni bir sezon için Netflix ile bir anlaşma yaptı

İlk olarak 2016 yılında Fox’da yayımlanmaya başlanan ve üçüncü sezonunun ardından iptal edilmesiyle takipçilerinin #savelucifer etiketi altında yaptığı paylaşımlar sonucu yayın hakları Netflix tarafından satın alınan dizinin şu an toplamda 4 sezonu bulunuyor.

lucifer

Başrollerinde Tom Ellis, Lauren German, Kevin Alejandro, Lesley-Ann Brandt‘in bulunduğu dizi Lucifer’ın Cehennemin Kralı olmaktan vazgeçip Los Angeles’a sadık yardımcısı Maze ile gelip Lux adında bir mekan açmasıyla başlıyor. Los Angeles’ın ihtişamlı ve ışıltılı hayatının yanında, Los Angeles polis departmanından bir dedektifle çalışmaya başlıyor. Bir yandan suçluları yakalarken bir yandan da ailevi problemleriyle uğraşan Cehennemin Kralı’nın hikayesini izlemek oldukça eğlenceliydi.

Hayranları ise şu an merakla hazırlık aşamasında olan 5. sezonu bekliyordu ama Koronavirüs sebebiyle dizinin çekimlerine ara verilmişti. Sevindiren haber ise Tom Ellis’den geldi. Tom Ellis’in Netflix ile yeni bir sezon için anlaşma yaptığı duyuruldu. Bu durumda eğer yeni bir anlaşma daha olmazsa dizinin 5 sezon yerine 6 sezon olacağı kesinleşti.

Lucifer ile beraber Koronavirüs nedeniyle çekimlerine ara verilmiş diğer dizilere aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.

https://seyrederiz.com/coronavirus-gerekcesiyle-cekimlerine-ara-veren-diziler/

 

Seyrederiz, Türkiye’nin dizi ve film platformudur. Sitemiz üzerinden dizi ve filmlere dair haberler, incelemeler, öneriler, eleştiriler gibi çeşitli içeriklere ulaşabilirsiniz.