Fate: The Winx Saga

Fate: The Winx Saga oyuncuları ve kadrosu

İlk kez 2004 yılında animasyon olarak karşımıza çıkan Winx dizisinin Netflix uyarlaması geçtiğimiz aylarda duyurulmuştu. Fate: The Winx Saga ilk duyurulduğu günden beri izleyiciler tarafından merakla beklenmekteydi. Bu kadar büyük bir merakla beklenen dizi, geçtiğimiz günlerde Netflix kütüphanesindeki yerini aldı. Oyuncuları ile dikkat çeken dizinin kadrosunu sizler için derledik.

Fate: The Winx Saga oyuncu kadrosu

Bloom /Abigail Cowen

Fate: The Winx Saga

Daha önce bir başka Netflix dizisi olan Chilling Adventures of Sabrina’daki Dorcas rolü ile karşımıza çıkmış olan Abigail Cowen, yine fantastik bir türde yer alıyor. Cowen, Alfea Koleji’ne kaydolmadan önce büyülü dünyayla hiçbir etkileşimi olmayan Kaliforniyalı ateş perisi Bloom’u canlandırıyor. Bloom’un dersleri başladığında onu sudan çıkmış balığa döndürür ve geçici güçlerini kontrol etmeyi öğrenmek ile görevlendirilir. Alfea’daki konaklama yeri, Stella dışında dört ev arkadaşıyla tanıştığı ve onlarla hızla arkadaş olduğu Winx Suit’tir.

Stella /Hannah van der Westhuysen

Fate: The Winx Saga

Winx Suiti’nde yaşayan bir diğer peri olan Stella, konaklama birimindeki diğer perileri ilk yılları oldukları için aşağılamaktadır. Başlangıçta soğuk ve nezaketsiz görünen Stella, daha yumuşak olan tarafını gizlemektedir. Aynı zamanda, ışıkta uzmanlaşan güçlü bir sihir kullanıcısı olmak için omuzlarına çok fazla baskı uygulayan Solaria krallığının varisidir.

Aisha / Precious Mustapha

Fate: The Winx Saga

Oyunculuğa yeni yeni adım atmış olan Precious Mustapha, Winx Suite’in su üzerinde güç sergileyen bir başka üyesini canlandırıyor. Kendini çok yüksek bir standartta tutan Aisha, bu nedenle yetkin bir sihir kullanıcısı olmasına rağmen bazı becerilerinin daha da gelişmemiş olması nedeniyle hayal kırıklığına uğrar. Aisha, Bloom’un en yakın ve en güvendiği arkadaşlarından biridir

Musa / Elisha Applebaum

Fate: The Winx Saga

Musa empatik bir peri ve Winx Club üyesidir. Etrafındaki insanların duygularını kendisininmiş gibi hisseder ve bu zor anlarda oldukça yorucu olabilir. Sonuç olarak, bazen yalnız kalmak ve kafasını boşaltmak için alana ihtiyaç duyar.

Sky / Danny Griffin

Fate: The Winx Saga

Daha önce gangster komedisi The Gentlemen’da küçük ama sevilen bir role sahip olan Danny Griffin, Sky karakterine can veriyor. Sky, ikinci sınıf öğrencisi ve sınıfının en iyilerinden biridir. Yetenekli bir dövüşçü ve ölmüş babasıyla arkadaş olan öğretmeni Okul Müdürü Silva ile yakın bir bağı bulunur. Sky, Stella’nın eski erkek arkadaşıdır ancak Bloom Alfea Koleji’ne vardığında ona ilgi duymaya başlar.

Riven / Freddie Thorp

Fate: The Winx Saga

Freddie Thorp’un hayat verdiği Riven karakteri, bir başka ikinci sınıf öğrencisidir ve Sky’ın yakın arkadaşıdır. Riven, Stella gibi birinci sınıflar ile uğraşmaktan zevk alır. Aynı zamanda gizemli Beatrix tarafından kolayca ciddi yanlış davranışlara sürüklenen sorunlu ve yaramaz biridir.

Terra / Eliot Tuz

Fate: The Winx Saga

Geçtiğimiz yıla damga vuran dizilerden Normal People’daki Joanna rolü ile tanınan Eliot Tuz, Fate: The Winx Saga’da Terra karakterine hayat veriyor. Terra bir dünya perisi ve animasyon serisinden bir karakter olan Flora’nın kuzenidir. Bazı sosyal kaygılardan muzdarip olan karakter çok nazik, düşünceli ve Winx Suite’teki kişiler ile arkadaşlık kurmaya heveslidir.

Beatrix / Sadie Soverall

Fate: The Winx Saga

Şu ana kadar pek bir oyunculuk geçmişine sahip olmayan Sadie Soverall, dizide Beatrix karakterine hayat veriyor. Beatrix, görünüşte sorun çıkarmak isteyen ve Alfea Koleji’ne yeni gelen gizemli bir karakter. Riven, ona çabucak aşık olur ve hedeflerine ulaşmasına yardım eder.

Sam / Jacob Dudman

Differences Between Fate: The Winx Saga and Winx Club | POPSUGAR Entertainment

Daha önce Netflix’in suç-gerilim türündeki yapımı The Stranger’da yer alan Jacob Dudman, bu kez Sam rolü ile karşımıza çıkıyor. Sam, Alfea Koleji’nde Musa’nın hemen kendisine çekildiğini hissettiği ve bir odaya girdiğinde veya yanından geçtiğinde varlığını hissedebilen garip bir öğrencidir.

Farah Dowling / Eve Best

Fate: The Winx Saga

Farah, Alfea Koleji’nin müdürü ve deneyimli bir sihir kullanıcısıdır. Perilere kendi yeteneklerinde nasıl ustalaşacaklarını öğretir ve The Burned Ones ile mücadelede kilit bir stratejisttir.

Yeni gelişmeler ve çok daha fazlası için takipte kalın.

Seyrederiz, Türkiye’nin dizi ve film platformudur. Sitemiz üzerinden dizi ve filmlere dair haberler, incelemeler, öneriler, eleştiriler gibi çeşitli içeriklere ulaşabilirsiniz.