Love and Monsters 2 olacak mı?

love and monsters

Love and Monsters filmi ile ilgili geçtiğimiz aylarda yeni bir gelişme yaşanmıştı. Teen Wolf dizisi ile adını büyük kitlelere duyurmuş Maze Runner serisinde ve American Assassin filminde yer alan Dylan O’Brien‘ın başrol olarak yer aldığı filmin Netflix’e geleceğini öğrenmiştik. Geçtiğimiz günlerde ise film, Netflix kütüphanesindeki yerini aldı. Film, yayımlandığı günden itibaren Netflix’in Top 10 listesindeki yerini koruyor. Filmin Netflix’e gelişi ile beraber filme olan genel ilgi de arttı ve deva filminin olup olmayacağı merak konusu haline geldi.

love and monsters

Love and Monsters konusu

Kıyamet sonrasında geçen filmin yönetmen koltuğunda Micheal Matthews otururken yapımcılığını da Shawn Levy ve Dan Cohen gibi isimler üstleniyor. Film, gerçekleşmiş bir kıyametten 7 yıl sonrasını konu ediniyor. Joel Dowson (Dylan O’Brien), yer altında kalarak hayatta kalmaya çalışmaktadır. Şans eseri bir şekilde, radyo frekansları sayesinde lisedeki aşkı Aimee (Jessica Henwick) ile iletişim kurar. Aimee’nin 80 mil ötede bir koloniyle yaşadığını öğrenen Joel, aşkı için tehlike dolu onca yolu aşıp sevgilisine ulaşmaya çalışacaktır.

love and monsters

Love and Monsters 2 olacak mı?

Filmin sonu, bir devam filmine uygun olarak birmiş olmasına rağmen yeni film için herhangi bir gelişme yaşanmadı. Filmin yönetmeni ise bu sorulara, “Bununla ilgili bazı tartışmalar oldu. Birkaç ilginç fikrim var. Bu gerçekten izleyiciye kalmış .” şeklinde cevap verdi. Devam filminin gelme olasılığı olmasına rağmen hala kesin bir durum yok.

Yeni gelişmeler ve çok daha fazlası için takipte kalın.

Total
0
Shares
Önceki
gabriel luna the last of us

Gabriel Luna, The Last of Us kadrosuna katıldı

Sonraki
Doctor Strange 2

Doctor Strange 2 çekimleri bu hafta tamamlanacak