yarım kalan aşklar

“Yarım Kalan Aşklar” dizisinin fragmanı yayımlandı

BluTV’nin yeni orijinal yapımı “Yarım Kalan Aşklar” dizisinden yeni bir fragman paylaşıldı. Başrollerini Burak Deniz ve Dilan Çiçek Deniz‘in üstlendiği yeni dizi, aksiyon ve romantizm temasını bir arada yürütecek.

Koronavirüs yüzünden ara verilen çekimler bu yazın başında tamamlanmıştı. Dizinin hikayesinin odak noktasında bir trafik kazasında hayatını kaybettikten sonra başka bir bedende dünyaya geri dönen Ozan bulunuyor.

Daha önce “Bakmak yetmez, görmeyi dene!” mottosuyla karşımıza çıkan dizi, şimdi de “Aşk iki beden arasında değil, iki ruh arasında yaşanır.” sözleri ile ilk uzun fragmanını yayımladı. Fragmanla beraber dizinin çıkış tarihi de duyuruldu. Eylül ayında yayımlanması beklenen dizi, 10 Eylül 2020 tarihinde izleyici ile buluşacak.

yarım kalan aşklar

Yarım Kalan Aşklar konusu

BluTV’nin kendi açıklamasına göre dizi şu konuyu ele alacak: İdealist gazeteci Ozan, kendisi gibi gazeteci olan Elif ile evlenmek üzeredir. Gözü kara gazeteciliği ile tanınan Ozan, gizemli ve zor bir haberin peşindedir. Birbirlerini delicesine seven ikilinin hayatındaki mutlu tablo, korkunç bir olayla son bulacaktır. Ozan, trafik kazası geçirerek hayatını kaybeder. Ancak Ozan, kaybettiği hayatını yeni bir bedende tekrar bulacaktır. Hayata başka bir beden ile geri dönen Ozan’ın önünde iki zorlu görev vardır: Onu kimin öldürdüğünü bulmak ve Elif’e tüm gerçekleri anlatmak.

Dizinin yayımlanan fragmanına aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Seyrederiz, Türkiye’nin dizi ve film platformudur. Sitemiz üzerinden dizi ve filmlere dair haberler, incelemeler, öneriler, eleştiriler gibi çeşitli içeriklere ulaşabilirsiniz.