countdown

Countdown filmi Netflix’te yayımlandı

2019 yapımı Amerikan gerilim filmi Countdown, geçtiğimiz saatlerde Netflix’te yayımlandı.

Countdown filminin konusu

Countdown, bir uygulamadan hayattaki son günlerini yaşadığını öğrenen genç bir kadının hikayesini konu ediyor. Genç bir hemşire, insanların ne zaman öleceğini tahmin eden bir uygulamayı indirir. Uygulamada, yaşamak için sadece üç gününün kaldığını öğrenen genç kadın, bu sırada gizemli bir silüetin kendisini takip ettiğini fark eder. Genç kadın, zamanı dolmadan önce peşindekinin ne olduğunu anlayıp hayatını kurtarmanın yolunu bulmak zorundadır.

svg%3E

Countdown filminin kadrosu

Filmde, You dizisiyle tanınan Elizabeth Lail’e; Jordan Calloway, Talitha Bateman, Tichina Arnold, P.J. Byrne, Peter Facinelli, Anne Winters ve Tom Segura gibi isimler eşlik ediyor. Filmin hem yönetmenliğini hem de senaristliğini ise Justin Dec üstleniyor.

Geçen sene vizyona girmesinin ardından bu yıl Netflix’e gelen film, korku ve gerilim türlerini sevenler için iyi bir alternatif olabilir. İlginizi çektiyse, Countdown’ın fragmanını hemen aşağıdan izleyebilirsiniz. Ayrıca önümüzdeki ay Netflix’te neler var merak ediyorsanız buradan da o yazımıza ulaşabilirsiniz.

 

Seyrederiz, Türkiye’nin dizi ve film platformudur. Sitemiz üzerinden dizi ve filmlere dair haberler, incelemeler, öneriler, eleştiriler gibi çeşitli içeriklere ulaşabilirsiniz.