Elite

Elite’in kadrosunda Koronavirüs vakasına rastlandı, 4. sezon çekimleri durdu

5 Ekim 2018’de yayımlanmaya başlayan Netflix orijinal yapımı Élite, platformun en popüler yapımlarından biri. Ancak gençlik draması türündeki Elite dizisi de Koronavirüsten etkilenen dizilerin arasına katıldı.
4. sezon hazırlıkları devam eden dizi, sezonun çekimlerine de geçtiğimiz zamanlarda başlanmıştı. Ancak beklenildiği gibi olmadı ve çekimler fazla ilerleyemeden durmak zorunda kaldı. Bunun sebebi ise kadrodaki isimlerden birisinin Koronavirüs salgınına yakalanması.
elite
Gerekli sağlık ve güvenlik protokollerine uyarak çekimlerine bir süreliğine son veren yapım ekibi, herkesi teste soktu. Kadrodan testi pozitif çıkan kişi ve dizinin çekimlere ne zaman geri dönüleceği şimdilik bilinmiyor ve karar öncesi ekibin test sonuçlarının tamamlanması bekleniyor.
Birkaç ay önce dizinin yayımlanması beklenen yeni sezonunda dizide oldukça önemli oyuncu değişikliklerine gidildiği açıklanmıştı. Bu açıklamaya göre diziden ayrılan isimler Polo karakteriyle karşımıza çıkan Álvaro Rico, Nadia karakteri ile karşımıza çıkan Mina El Hammani, bu zamana kadar güzelliğiyle de çokça dikkat çekmiş ve Carla karakterine hayat vermiş Ester Expósito, 2. sezonda diziye katılmış ve Valerio karakterini canlandıran Jorge López ve Lu karakteri ile karşımıza çıkan Danna Paola olarak açıklanmış ve yeni kadro da geçtiğimiz haftalarda duyurulmuştu.
Elite

Elite 4. sezonu ne zaman?

Elite’in gelecek sezonunun 2021’den önce ekranda olması düşünülmüyor. 2021’nin Mart ayında izleyicileri ile buluşması planlanıyor. Dördüncü sezonun bölümlerini Eduardo Chapero Jackson ve Ginesta Guindal yönetecek. Senaryoyu Jaime Vaca, David Lorenzo, Almudena Ocaña ve Esther Morales kaleme aldı. Yapımını ise Carlos Montero, Diego Betancor ve Jaime Vaca üstlendi.
Dizi ile ilgili yeni gelişmelerden haberdar olmak için sitemizi takip edebilirsiniz.

Seyrederiz, Türkiye’nin dizi ve film platformudur. Sitemiz üzerinden dizi ve filmlere dair haberler, incelemeler, öneriler, eleştiriler gibi çeşitli içeriklere ulaşabilirsiniz.