Elite 4. sezon oyuncu kadrosu açıklandı ve yeni sezondan ilk görseller geldi!

mm
Elite

5 Ekim 2018’de yayımlanmaya başlayan Netflix orijinal yapımı Élite, platformun en popüler yapımlarından biri. Geçtiğimiz aylarda dizi ekibinde önemli değişikliklere gidildiği resmi olarak duyurulan dizinin yeni kadrosu açıklandı!

İlk iki başarılı sezonun ve bu yıl mart ayı içinde yayımlanan ve en az ilk iki sezon kadar sevilen 3. sezonun ardından dizi 4. ve hatta 5. sezon onaylarını da aldı. 3. sezonun ardından geçtiğimiz aylarda dizinin tüm oyuncu kadrosu değişecek gibi iddialar ortaya atılmıştı ve bu Netflix tarafından yalanlanmıştı ancak dizide oldukça önemli oyuncu değişikliklerine gidildiği duyuruldu.

Elite

Elite yeni sezonunda kimler olacak?

Dizinin 2021’in Mart ayında yayımlanması beklenen yeni sezonunda diziden ayrılan isimler Polo karakteriyle karşımıza çıkan Álvaro Rico, Nadia karakteri ile karşımıza çıkan Mina El Hammani, bu zamana kadar güzelliğiyle de çokça dikkat çekmiş ve Carla karakterine can vermiş Ester Expósito, 2. sezonda diziye katılmış ve Valerio karakterini canlandıran Jorge López ve Lu karakteri ile karşımıza çıkan Danna Paola olarak açıklanmıştı. Bu duyurunun ardından izleyiciler tarafından en çok merak edilen şey yeni sezonda hangi isimlerin kadroya katılacağı Twitter hesabından paylaşılmış olan görseller ile açıklandı.

Bu açıklamanın ardından dizinin 4. sezonunda oyuncu kadrosuna 4 yeni ismin katılacağı kesinleşmiş oldu. 4. sezonda kadroya katılan isimler Manu Rios, Carla Díaz, Martina Cariddi ve Pol Granch oldu.

Yeni sezon halihazırda üretildiği için, yeni sezonun bu yıl sonbaharda veya tıpkı bu yıl olduğu gibi gelecek yılın ilkbahar aylarında, tekrar sekiz bölüm şeklinde izleyicileri ile buluşması ve beşinci sezonun da kısa bir süre sonra onu takip edebileceği düşünülüyor.

Yakın zamanda izleyicileri ile buluşması planlanan ve merakla beklenen bu yeni sezon ile ilgili gelişmeleri sitemizden takip edebilirsiniz.

Total
0
Shares
Önceki
kar emre erdogdu hazar erguclu filmloverss

Kar (2017) inceleme

Sonraki
tenet

Tenet bir kez daha ertelendi!