peaky blinders

Koronavirüs nedeniyle çekimlerine ara veren diziler

Son güncelleme:

The Lord of  the Rings Dizisi

peaky blinders

Amazon yapımı “The Lord of the Rings” (Yüzüklerin Efendisi) dizisinin prodüksiyonu Koronavirüs nedeniyle en az iki haftalığına olmak üzere ertelendi. Dizinin yapımcıları yaptıkları açıklamada dizi çekimlerinin bir erteleme daha alabileceğini belirtti.

The Witcher 2. Sezon

peaky blinders

Kitabının oyuna dönüştüğü ve ardından dizi olarak uyarlandığı The Witcher’ın 2. sezon çekimleri de virüs gerekçesiyle ertelenenler arasında.

Peaky Blinders 6. sezon

peaky blinders

5. sezonu Ekim ayında yayımlanan ve 6. sezonu için hazırlıklara başlanan Peaky Blinders’ın çalışmalarına virüs nedeniyle ara verildi. Dizinin prodüksiyonuna ne zaman devam edileceği bilinmediği için, bu aranın yayın tarihi üzerindeki etkisi de şimdilik belirsizliğini koruyor.

Stranger Things

peaky blinders

Disney’in neredeyse tüm live-action filmlerinin prodüksiyonunu durdurmasının ardından Netflix de benzer bir karar vererek Kuzey Amerika’daki tüm prodüksiyonlarını durdurma kararı aldı. Bu nedenle Stranger Things’in ön hazırlık aşamasında olan 4. sezonunun da prodüksiyonuna ara verilmiş oldu.

The Falcaon and The Soldier

peaky blinders

Marvel’ın Disney+’da yayımlanacak ilk dizisi olan The Falcaon and The Soldier dizisinin de şu an Çekya’da yapılan çekimleri Koronavirüs gerekçesiyle durduruldu. Çoğunlukla Atlanta’da çekilen dizinin Ağustos ayında seyirciyle buluşması planlanıyor.

Daha Fazla İçerik
sk8 to infinity
Yeni anime SK8 to Infinity geliyor