the falcaon ljjvfjnakş

Koronavirüs nedeniyle çekimlerine ara veren diziler

The Lord of  the Rings Dizisi

svg%3E

Amazon yapımı “The Lord of the Rings” (Yüzüklerin Efendisi) dizisinin prodüksiyonu Koronavirüs nedeniyle en az iki haftalığına olmak üzere ertelendi. Dizinin yapımcıları yaptıkları açıklamada dizi çekimlerinin bir erteleme daha alabileceğini belirtti.

The Witcher 2. Sezon

svg%3E

Kitabının oyuna dönüştüğü ve ardından dizi olarak uyarlandığı The Witcher’ın 2. sezon çekimleri de virüs gerekçesiyle ertelenenler arasında.

Peaky Blinders 6. sezon

svg%3E

5. sezonu Ekim ayında yayımlanan ve 6. sezonu için hazırlıklara başlanan Peaky Blinders’ın çalışmalarına virüs nedeniyle ara verildi. Dizinin prodüksiyonuna ne zaman devam edileceği bilinmediği için, bu aranın yayın tarihi üzerindeki etkisi de şimdilik belirsizliğini koruyor.

Stranger Things

svg%3E

Disney’in neredeyse tüm live-action filmlerinin prodüksiyonunu durdurmasının ardından Netflix de benzer bir karar vererek Kuzey Amerika’daki tüm prodüksiyonlarını durdurma kararı aldı. Bu nedenle Stranger Things’in ön hazırlık aşamasında olan 4. sezonunun da prodüksiyonuna ara verilmiş oldu.

The Falcaon and The Soldier

svg%3E

Marvel’ın Disney+’da yayımlanacak ilk dizisi olan The Falcaon and The Soldier dizisinin de şu an Çekya’da yapılan çekimleri Koronavirüs gerekçesiyle durduruldu. Çoğunlukla Atlanta’da çekilen dizinin Ağustos ayında seyirciyle buluşması planlanıyor.

Seyrederiz, Türkiye’nin dizi ve film platformudur. Sitemiz üzerinden dizi ve filmlere dair haberler, incelemeler, öneriler, eleştiriler gibi çeşitli içeriklere ulaşabilirsiniz.