netflix ağustos takvimi

Netflix Türkiye Ağustos 2020 programı

Netflix Türkiye’de, ağustos ayında izleyebileceğiniz yeni yapımları ve yeni sezonları sırasıyla bu yazımızda derledik. İşte önümüzdeki ay Netflix Türkiye’de yayımlanacak olan Ağustos 2020 takvimi:

Netflix Türkiye Ağustos 2020 programı:

Anelka: Misunderstood

5 Ağustos

Fransız futbolcu Nicolas Anelka‘nın kariyerine odaklanan Netflix belgeseli Anelka: Misunderstood, 5 Ağustos’ta platformdaki yerini alacak. INF Clairefontaine’in futbol akademisinde başladığı, futbol kariyerinde; PSG, Arsenal, Real Madrid, Fenerbahçe, Chelsea gibi takımlarda forma giyen Fransız futbolcu Nicolas Anelka‘nın kariyerine ve olaylı 2010 Dünya Kupası macerasına yer verilen belgesel 5 Ağustos Çarşamba günü izleyici ile buluşacak.

The Rain 3. sezon

6 Ağustos

Netflix’in ilk orijinal Danimarka yapımı dizisi olan The Rain’in merakla beklenen 3. sezonu, Netflix’te bu ay izleyeceğimiz yapımlar arasında. Dizi, Danimarkalı iki kardeşin, yağmur yağmasıyla yayılan ve yağmurun etkisinde kalan insanların öldüğü bir çeşit virüsten kurtulmalarıyla, nüfusun çoğunun yok olduğu bir ülkede güvenli bir yer bulma arzusuyla çıktıkları zor yolculukta kendileri gibi bu virüsten kaçabilmiş bir grup genç ile atıldıkları yolculuğu konu alıyor. Aynı zamanda dizinin final sezonu olacak olan 3. sezon, 6 Ağustos Perşembe günü Netflix kütüphanesindeki yerini almış olacak.

High Seas 3. sezon

7 Ağustos

Dizide, 1940’larda İspanya’dan Brezilya’ya giden bir transatlantikte seyahat eden insanların hikayesi anlatılıyor. Yolculuk sırasında yolcu listesinde olmayan ve kimsenin tanımadığı bir yolcu öldürülür ve bir cinayet gizemiyle karşı karşıya kalınır. 3. sezonda ise Bárbara de Braganza, Arjantin’den Meksika’ya gitmek için denize açılınca Eva, ölümcül bir virüsü gemide saklayan bilim insanından kurtulma görevine katılacak. Dizi, 3. sezonuyla 7 Ağustos Cuma günü yayımda olacak.

Project Power

14 Ağustos

 

Başrollerinde Jamie Foxx ve Joseph Gordon Levitt‘in yer aldığı bilim kurgu/aksiyon türündeki filmde olaylar, New Orleans sokaklarında çeşitli söylentileri çıkan gizemli bir hap sayesinde gelişiyor. Hapı kullananlarda, birbirinden farklı süper güçler ortaya çıkmaktadır. Ancak kimse hapı kullanana kadar neler olacağını bilemez. Hapı kullananlardan bazıları görünmezlik, özel bir cilde sahip olmak gibi güçler elde ederken bazılarında da ölümcül reaksiyonlar ortaya çıkar. Hapın şehirde yayılması, bölgenin suç oranında ciddi bir artışa neden olunca yerel bir polis harekete geçer. Hapın yaratılmasından sorumlu olanların peşine düşen polis, bu süreçte genç bir satıcı ve intikam arzusu içinde olan eski bir askerle birlik olur. Film, 14 Ağustos Cuma günü Netflix’te olacak.

The Stranger 2. sezon

15 Ağustos

Netflix

Netflix’in ilk sezonuyla oldukça beğenilen dizisi The Stranger, en yakınındaki insanlarla ilgili sırları ortaya çıkarmak için mücadele eden bir adamın hikayesini konu ediniyor. Adam Price’ın, eşi ve iki çocuğu ile birlikte mükemmel bir yaşamı vardır. Ancak bir gece barda otururken yanına gelen yabancı, karısı Corinne hakkında önemli bir sır söyler. Dizi yeni sezonuyla 15 Ağustos Cumartesi günü platformdaki yerini almış olacak.

Hoops

21 Ağustos

Netflix’in yeni animasyonu olacak olan Hoops, 21 Ağustos’ta Netflix’teki yerini alacak. Johnson; kendini kanıtlamak için her şeyi göze alan ama her zaman işi yapmanın kolay yolunu arayan acınası, öfkeli, küfürbaz, pek de başarılı olmayan bir koç olan Ben Hopkins’i seslendirecek. Koç Ben Hopkins, elindeki bu berbat takımı iyi bir hale getirebilirse üst liglerde kendine bir yer bulabileceğinden emindir.

Lucifer 5. sezon

21 Ağustos

 

Cehennemin Efendisi olmaktan sıkılan Lucifer, Los Angeles’ın ihtişamlı ve ışıltılı deliliği uğruna hâkimiyetini sürdüğü cehennemi terk edip, bu şehirde Lux adında bir mekân açıp fani bir yaşam sürmek ister. Fakat kardeşi ve babası onu rahat bırakmaz. Yardımcısı Maze ile beraber geldiği dünyada tanıştığı Dedektif Chloe Decker ile birlikte çalışarak suçluları yakalar ve bir yandan kendi ailevi problemleri ile uğraşır. Dizinin 4. sezonunun sonunda Cehennemin Kralı olan Lucifer’ın, çıkan isyanlardan dolayı cehenneme geri dönüşünü izlemiştik, sezon Lucifer’ın cehennemdeki tahtında oturmasıyla bitmişti. Yeni sezonda ise Lucifer, fırtına gibi geri dönecek. Chloe, aşk üzerine bir daha düşünür. Ella, nihayet iyi bir adam bulur. Amenadiel ise babalığa tamamen uyum sağlar. Dizinin merakla beklenen yeni sezonu 21 Ağustos’ta Netflix kütüphanesindeki yerini alacak.

Trinkets 2. sezon

25 Ağustos

Aynı adlı romandan uyarlanan dizide, babasının yeni işi yüzünden yeni bir yere taşınmak zorunda kalan Elodie, kleptomani yani hırsızlık hastasıdır. Babasının zoruyla katıldığı destek toplantılarından birinde, birbirlerinin tamamen zıttı olan iki kleptomani hastası ile daha tanışır: Tabitha ve Moe. Bu üç zıt karakter farkında olmadan çok değerli bir arkadaşlığa adım atarlar. 2. sezonu ile seyircilerine erken bir veda sunacak dizinin yeni sezonu 25 Ağustos Salı günü Netflix’te olacak.

Seyrederiz, Türkiye’nin dizi ve film platformudur. Sitemiz üzerinden dizi ve filmlere dair haberler, incelemeler, öneriler, eleştiriler gibi çeşitli içeriklere ulaşabilirsiniz.