Kırmızı Oda dizisinden yeni bir tanıtım yayımlandı!

mm
Kırmızı oda

Başrolünde Binnur Kaya‘nın olduğu, TV8’in yeni dizisi “Kırmızı Oda”nın ikinci tanıtımı geçtiğimiz saatlerde yayımlandı.

Kırmızı Oda konusu

OGM Pictures‘ın yapımcılığını, Cem Karcı’nın yönetmenliğini üstlendiği ve başrolünde Binnur Kaya’nın yer aldığı “Kırmızı Oda” adlı dizi çok yakında TV8 ekranlarında izleyici ile buluşacak. TV8’in bu yeni dizisi Kırmızı Oda’nın ilk bölümü seyirciler tarafından merakla bekleniyor. Dr. Gülseren Budayıcıoğlu’nun gerçek hayat hikayesinden esinlenerek Banu Kiremitçi Bozkurt’un senaryosunu kaleme aldığı “Kırmızı Oda” dizisi gerçek hayatlardan uyarlanıyor.

Kırmızı oda oyuncu kadrosu

Ayrıca kadrosunda Binnur Kaya, Tülin Özen, Burak Sevinç, Meriç Aral, Halit Özgür Sarı, Gülçin Kültür Şahin, Sezin Bozacı ve Baran Can Eraslan’ın yer aldığı Kırmızı Oda dizisi  yakında izleyici karşısına çıkacak. Farklı oyuncular da birbirinden şaşırtıcı karakterleri canlandırmak üzere diziye konuk olacaklar. Dizinin ilk bölümüne konuk olacak isimlerin Evrim Alasya, Salih Bademci ve Hande Doğandemir olacağı duyuruldu.

Eylül ayında izleyicileri ile buluşması planlanan ve çekimleri ise bu hafta başlayan dizinin çekimleri hala sürüyor. Cem Karcı yönetmenliğindeki Kırmızı Oda dizisi Eylül’de TV8’de yayımlanmaya başlayacak.

Dizi ile ilgili yeni gelişmelerden haberdar olmak için sitemizi takip edebilir ve dizinin yayımlanan yeni tanıtımını hemen aşağıdan izleyebilirsiniz.

Total
0
Shares
Önceki
Elite
mm

Elite’in kadrosunda Koronavirüs vakasına rastlandı, 4. sezon çekimleri durdu

Sonraki
Away
mm

Away dizisinden yeni bir fragman yayımlandı