elite

Élite dizisinden veda

Élite dizisi yeni sezonda bazı karakterlerine veda ediyor

5 Ekim 2018’de yayımlanmaya başlayan Netflix orijinal yapımı olan Élite ve çok sevilen La casa de papel dizisi  birçok kişinin İspanyol yapımlarına karşı olan ilgi ve sevgisini arttırmıştı.

Dizi Las Escinas adlı sadece yüksek zümredeki seçkin insanların ve zenginlerin çocuklarının gittiği bir okulda geçiyor. Dizinin hikâyesi, bu okula burslu olarak gelmek zorunda kalan üç işçi sınıfı öğrencinin okula kayıt olması ile başlıyor.

elite

İlk iki başarılı sezonun ardından dizinin 3. sezonu bu yıl Mart ayı içinde yayımlandı ilk iki sezon kadar sevilen bu sezonun ardından dizi 4. hatta 5. sezon onayını da aldı. 3. sezonun ardından dizinin tüm oyuncu kadrosu değişecek gibi iddialar ortaya atılsa da bu da Netflix’in açıklamasıyla yalanlanmış oldu.

2021’in Mart ayında yayımlanacak olan yeni sezonunda, Polo karakteriyle karşımıza çıkan Álvaro Rico, Nadia karakteri ile karşımıza çıkan Mina El Hammani, bu zamana kadar güzelliğiyle de çokça dikkat çekmiş ve Carla karakterine can vermiş Ester Expósito, 2. sezonda diziye katılmış ve Valerio karakterini canlandıran Jorge López ve Lu karakteri ile karşımıza çıkan Danna Paola izleyeceğimiz oyuncular arasında bulunmayacak.

elite

10 ay sonra çıkacak olan yeni sezonu sezonu hepimiz merakla bekliyoruz. Élite dizisi hakkında daha fazla bilgiye aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.

https://seyrederiz.com/elite-3-sezonu-yayimlandi/

Seyrederiz, Türkiye’nin dizi ve film platformudur. Sitemiz üzerinden dizi ve filmlere dair haberler, incelemeler, öneriler, eleştiriler gibi çeşitli içeriklere ulaşabilirsiniz.