Daredevil, Spider-Man 3 filminde yer alabilir

daredevil spider-man 3

Tom Holland’lı Spider-Man 3 filmi ile ilgili yeni bir gelişme yaşandı. Marvel, bu zamana kadar 3 farklı Spider-Man serisine imza attı. İlk Örümcek Adam; 2002, 2004 ve 2007 yıllarında Tobey Maguire tarafından canlandırıldı. İkinci Örümcek Adam da 2012 ve 2014 yıllarından Andrew Garfield tarafından canlandırıldı. İzleyici ile buluşan üçüncü ve en yeni Örümcek Adam ise 2017 ve 2019 yılları arasında Tom Holland tarafından canlandırıldı.

17 Aralık 2020 tarihinde ise Tom Holland’ın 3. kez Peter Parker’a can vereceği film izleyici karşısına çıkacak. Ancak Spider-Man 3 filmi ile ilgili çok fazla teori bulunuyor.

daredevil spider-man 3

Charlie Cox, Daredevil rolü ile Spider-Man 3’te yer alabilir

Geçtiğimiz aylarda, Andrew Garfield’lı Spider-Man serisinde Electro rolüyle yer alan Jamie Foxx‘un yeni seride yer alacağını öğrenmiştik. Geçtiğimiz gün ise Tobey Maguire’li Spider-Man serisinde Doctor Octopus rolüyle yer alan Alfred Molina’nın kadroya dahil olduğunu öğrendik.

Zaten 3 Spider-Man’in bir filmde yer alabileceği, teoriler arasındaydı. Dün yaşanan olaylar da bu teorinin desteklenmesine sebep oldu. Geçtiğimiz saatlerde de bazı kaynaklar, Daredevil karakteri ile Charlie Cox‘un kadroya dahil olduğunu iddia ediyor.

Doctor Strange karakteri ile Benedict Cumberbatch‘in de filmde yer alacağını zaten biliyoruz. Daredevil teorisi doğru olsa da olmasa da birçok farklı karakterin bu filmde yer alacağını biliyoruz.

Yeni gelişmeler ve çok daha fazlası için takipte kalın.

Total
0
Shares
Önceki
riverdale seyrederiz

Riverdale 5. sezon fragmanı yayımlandı

Sonraki
winx

Netflix’in Winx dizisinin fragmanı yayımlandı