Alfred Molina, Doctor Octopus olarak Spider-Man 3’te yer alacak

Spider-Man 3

Uzun zamandır birçok teorinin ortaya atıldığı Spider-Man 3 filmi ile ilgili yeni bir gelişme yaşandı. Marvel, bu zamana kadar 3 farklı “Spider-Man” serisine imza attı. İlk Örümcek Adam; 2002, 2004 ve 2007 yıllarında Tobey Maguire tarafından canlandırıldı. İkinci Örümcek Adam da 2012 ve 2014 yıllarından Andrew Garfield tarafından canlandırıldı. İzleyici ile buluşan üçüncü ve en yeni Örümcek Adam ise 2017 ve 2019 yılları arasında Tom Holland tarafından canlandırıldı.

Tom Holland’lı 3. filmin kadrosuna ise yeni bir isim katıldı. 17 Aralık 2021 tarihinde izleyici ile buluşması beklenen filmde, eski serilerden tanıdığımız bir kötü adam karşımıza çıkacak.

doctor octopus spider-man 3

Doctor Octopus, Spider-Man 3 filminde yer alacak

Geçtiğimiz aylarda, Andrew Garfield’ın Spider-Man serisinde Electro rolüyle yer alan Jamie Foxx‘un yeni seride yer alacağını öğrenmiştik. Aynı rolle geri dönecek karakter, akılların karışmasına ve zaten bahsedilen paralel evrenler teorisinin desteklenmesine sebep olmuştu.

Geçtiğimiz saatlerde alınan haberlere göre de Tobey Maguire’nin Spider-Man evreninde bulunan kötü adam Doctor Octopus, Tom Holland’lı seriye dahil oldu. Bu da geçtiğimiz aylarda büyüyen teorinin gerçeklik payının arttığını gösteriyor. 3. filmde Marvel Sinematik Evreni’nde Doctor Strange karakterine can veren Benedict Cumberbatch’in aynı roller geri döneceğini biliyoruz. Bu da birçok filmden birçok karakterin, tek bir filmde toplanacağını gösteriyor.

spider-man-3

Spider-Man 3 konusu

İlk iki filmde Iron Man‘e hayran olan ve onun izinden giden bir Peter Parker izlemiştik. Marvel patronu Kevin Peige’ye göre 3. filmde, “mahallemizin kahramanı Peter Parker” hikayesinden daha farklı bir şey izleyecekmişiz. Mahallenin dost canlısı süper kahramanından izler taşısa da karşımıza çıkacak olan yeni karakter, biraz daha özgün olacak.

Yeni gelişmeler ve çok daha fazlası için takipte kalın.

Total
0
Shares
Önceki
saygı
mm

Saygı 8. bölüm fragmanı yayımlandı

Sonraki
spider-man 3

Tobey Maguire ve Andrew Garfield, Spider-Man 3’te olacak mı?