Netflix’in Winx dizisinin fragmanı yayımlandı

winx

2004 yılında, ilk kez animasyon olarak karşımıza çıkan Winx dizisinin Netflix tarafından uyarlanacağını biliyorduk ancak birçok ayrıntı gizliydi. Birkaç saat önce Netflix’in resmi YouTube kanalı üzerinden yayımlanan fragman ile birçok ayrıntı ortaya çıktı.

Netflix tarafından yayımlanan fragman, aynı zamanda dizinin çıkış tarihini de duyurdu. Dizinin ilk sezonu, 22 Ocak 2021 tarihinde Netflix kütüphanesindeki yerini alacak.

Winx Efsanesi: Kader oyuncu kadrosu

Daha önce Chilling Adventuras of Sabrina dizisinde yer alan Abigail Cowen, dizide Bloom karakterine can verecek. Stella karakterini Hannah van der Westhuysen, Aisha karakterini Precious Mustapha, Terra karakterini Eliot Salt, Musa karakterini Elisha Applebaum canlandıracak.

winx

Winx Efsanesi: Kader konusu

6 sezonluk dizinin ilk bölümünün yönetmen koltuğunda Brian Young oturuyor. Netflix’in dizi ile ilgili resmi açıklaması ise şu şekilde:

Öbür Dünya’da, Alfea adlı sihirli bir yatılı okula giden beş perinin yetişkinliğe geçiş yolculuğunu konu alıyor. Perilerin burada; aşk, rekabet ve varlıklarını tehdit eden canavarlarla başa çıkarken sihirli güçlerini kontrol etmeyi de öğrenmesi gerekiyor.

Dizinin resmi fragmanına aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Total
0
Shares
Önceki
daredevil spider-man 3

Daredevil, Spider-Man 3 filminde yer alabilir

Sonraki
servant seyrederiz

Servant 2. sezon resmi fragmanı yayımlandı