Jamie Foxx, Electro olarak Spider-Man 3’te yer alacak

spider-man 3 electro

Marvel, bu zamana kadar 3 farklı “Spider-Man” serisine imza attı. İlk Örümcek Adam; 2002, 2004 ve 2007 yıllarında Tobey Maguire tarafından canlandırıldı. İkinci Örümcek Adam da 2012 ve 2014 yıllarından Andrew Garfield tarafından canlandırıldı. İzleyici ile buluşan üçüncü ve en yeni Örümcek Adam ise 2017 ve 2019 yılları arasında Tom Holland tarafından canlandırıldı.

Tom Holland’ın 3. filmi olacak “Spider Man 3” filminin vizyon tarihi de 21 Aralık 2021 olarak gösteriliyor. 21 Aralık 2021 tarihinde izleyici ile buluşacak olan filmde, eski filmlerden tanıdığımız bir kötü adam olacak.

spiderman

Jamie Foxx, Spider-Man evrenine geri dönüyor

“Amazing Spider-Man 2” filminde, Electro rolü ile karşımıza kötü adam olarak çıkan Jamie Foxx, Spider-Man evrenine geri dönüyor. Tom Holland’ın başrol olduğu ve 2021 yılında izleyici ile buluşacak filmde Peter Park’ın düşmanı, Electro olacak.

“Spider-Man 3” konusu

İlk iki filmde Iron Man‘e hayran olan ve onun izinden giden bir Peter Parker izlemiştik. Marvel patronu Kevin Peige’ye göre 3. filmde, “mahallemizin kahramanı Peter Parker” hikayesinden daha farklı bir şey izleyecekmişiz. Mahallenin dost canlısı süper kahramanından izler taşısa da karşımıza çıkacak olan yeni karakter, biraz daha özgün olacak.

Yeni gelişmeler ve çok daha fazlası için takipte kalın.

Total
0
Shares
Önceki
my hero academia

My Hero Academia 5. sezon ne zaman?

Sonraki
sen çal kapımı

Sen Çal Kapımı 13. bölüm 2. fragmanı yayımlandı