riverdale seyrederiz

Riverdale 5. sezon fragmanı yayımlandı

The CW’nin, Archie Comics çizgi romanlarından uyarlanan Riverdale dizisinin 4. sezonu geçtiğimiz yıl yayımlanmıştı. 7 sezonluk bir anlaşmaya sahip olduğunu bildiğimiz dizinin 5. sezon fragmanı da geçtiğimiz saatlerde YouTube üzerinden izleyiciye sunuldu.

5. sezon çekimlerinin 2020’nin Temmuz ayında başlaması gerekiyordu. Tüm dünyayı etkisi altına alan ve büyük bir sağlık tehdidi oluşturan Koronavirüs yüzünden tüm dizi/film çekimleri gibi Riverdale’ın da 5. sezon çekimleri ertelenmişti. Ancak geçtiğimiz eylül ayında, dizinin yeni sezon çekimlerine başlandı.

Dizinin başrol oyuncularından biri olan Lily Reinhart, Jimmy Fallon ile yaptığı bir röportajda dizi çekimlerinden bahsetti. Sete çıkmadan önce tüm ekibin, iki hafta boyunca karantinada olduğunu doğruladı.

riverdale

Riverdale 5. sezon ne zaman?

Başrollerinde; Lili Reinhart, Camila Mendes, KJ Apa, Cole Sprouse‘un bulunduğu 5. sezonu merakla beklenen dizinin yeni sezonunun ne zaman yayımlanacağı izleyiciler tarafından merak konusuydu. Geçtiğimiz haftalarda yapılan bir açıklamaya göre, dizinin yeni sezonu 20 Ocak 2020 tarihinde izleyici karşısına çıkacak. Skeet Ulrich’in 4. sezondan sonra ayrılacağı ve 5. sezona tam zamanlı olarak dönmeyeceği de doğrulandı.

Dizinin yeni sezon fragmanına aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Seyrederiz, Türkiye’nin dizi ve film platformudur. Sitemiz üzerinden dizi ve filmlere dair haberler, incelemeler, öneriler, eleştiriler gibi çeşitli içeriklere ulaşabilirsiniz.