Chris Hemsworth

Chris Hemsworth, yeni Mad Max filminde rol alabilir

2015 yılında vizyona giren “Mad Max: Fury Road” filmi ile son yılların en iyi filmlerinden birine imza atan George Miller‘ın, Mad Max evreninde geçen yeni hikâyeleri konu almaya hazırlandığını birkaç ay önce öğrenmiştik. Şimdi ise “Mad Max: Fury Road” filminde Charlize Theron‘un hayat verdiği Furiosa karakterinin gençliğine odaklanacak yeni “Mad Max” filmi için somut adımlar atılmaya başlandı.

Chris Hemsworth

Geçtiğimiz aylarda George Miller, karakterin genç haline odaklanacağı için Furiosa’yı Charlize Theron’un canlandırmayacağını açıklamıştı. Ayrıca o dönemde yönetmenin bu rol için Anya Taylor-Joy ve Jodie Comer gibi genç oyuncularla görüştüğü ortaya çıkmıştı. Henüz Furiosa karakterini kimin canlandıracağı belirlenmedi ancak filmde Furiosa’ya eşlik edecek ana karakterlerden biri için farklı bir isim ortaya atıldı. Çıkan haberlere göre; Marvel Sinematik Evreni’nin Thor’u olarak tanınan ve bu yıl Extraction filmi ile adından söz ettiren Chris Hemsworth, yeni Mad Max filminde ana karakterlerden birine hayat verecek.

Chris Hemsworth

Chris Hemswoth hangi karakteri canlandıracak?

Şu an için görüşme aşamasında olunduğundan oyuncunun filmde yer alıp almayacağı henüz kesinleşmiş değil. Anlaşılması halinde Hemsworth’ün “Dementus” adlı bir karaktere hayat vereceği söyleniyor. Dementus: “İnanılmaz derecede yakışıklı ve alnında krom zımbalarla tutturulmuş dev bir yara izi olan 30’lu yaşlarında bir karakter.” olarak tanımlanıyor.

Tüm dünyayı etkisi altına alan Koronavirüs salgını sebebiyle çekim takvimleri hala net olmasa da yeni Mad Max filminin çekimlerine önümüzdeki yıl başlanması bekleniyor. Heyecanla beklenen yeni Mad Max filmi ile ilgili gelişmeleri sitemizden takip edebilirsiniz.

Seyrederiz, Türkiye’nin dizi ve film platformudur. Sitemiz üzerinden dizi ve filmlere dair haberler, incelemeler, öneriler, eleştiriler gibi çeşitli içeriklere ulaşabilirsiniz.