Netflix Extraction 2 için Joe Russo ile anlaştı

598bcae8 892e 11ea 8e78 f1b6d2f5bc87

Netflix, Extraction 2 için hazırlıklara başladı. Devam filmi için ilk filmin yapımcısı ve senaristi olan Joe Russo ile anlaştı.

Extraction

Marvel Sinematik Evreni’nde Thor olarak tanıdığımız Chris Hemsworth’ün başrolü canlandırdığı orijinal Netflix filmi Extraction, 24 Nisan’da Netflix’te izleyicilerle buluştu ve kısa sürede geniş izleyici kitlesine ulaştı.
Aslında sıradan bir senaryoya sahip olsa da iyi yapılmış aksiyon sahneleriyle kendinden söz ettirmeyi başaran film, özellikle tek plan olarak çekilen 12 dakikalık sahne ile fazlasıyla övgü topladı.

Netflix’in geçen günlerde yaptığı açıklamaya göre filmin ilk ayın sonunda 90 milyon haneye ulaşacağını ve böylece Netflix’in en çok izlenen filmi olacağını ortaya çıktı. Filmin yakaladığı başarı devam filmi sorularını da beraberinde getirdi. Öyle de olmalı ki bu açıklamanın yapılmasından kısa süre sonra Extraction 2 için ilk adım atıldı.

Kaptan Amerika ve Avengers filmleri ile tanınan Russo kardeşlerden Joe Russo, ilk filmin senaryosunu yazmış ve aynı zamanda yapımcı olarak da projeyi idare etmişti. Deadline’ın da haberine göre Netflix, Extraction 2’nun seneryosunu kaleme alması için Joe Russo ile anlaştı.

Chris Hemsworth ve Sam Hargrave ile anlaşılması bekleniyor.

Extraction’ın yönetmeni Sam Hargrave ile henüz 2. film için bir anlaşma imzalanmamış olsa da Netflix’in Hargrave ile kısa süre içinde anlaşma yapılacağına kesin gözüyle bakılıyor. Sonuçta aksiyon sahnelerini hayata geçirilmesi konusunda Hargrave’in de başarısı büyük. Aynı şekilde Chris Hemsworth’ün de Tyler Rake rolü ile ekran karşısına geri gelmesini bekliyoruz.

Extraction 2’nun bir prequel mi yoksa bir devam filmi mi olacağı henüz bilinmiyor. Joe Russo da bu konuda şimdilik bir karara varmadıklarını söylüyor.

 

Total
0
Shares
Önceki
Exam İnceleme

Exam (2009) inceleme

Sonraki
tom cruise
mm

Tom Cruise, Elon Musk ile uzayda film çekecek