keira knightley

Keira Knightley, “The Essex Serpent” dizisinde rol alacak

“Pride & Prejudice”, “The Imitation Game” filmleri ve “Pirates of the Caribbean” serisi ile karşımıza çıkmış olan Keira Knightley, Apple TV+’ın yeni dizisi “The Essex Serpent”ta yer alacak. Daha önce de birçok dönem projesinde yer alan oyuncu, Sarah Perry’nin aynı isimli romanından uyarlanacak dönem dizisinde bulunacak.

Empire ve The Handmaid’s Tale projelerinin yapımcısı Ilene Chaiken, filmin senaryosunu kaleme alacak. Filmin yönetmen koltuğunda ise adını büyük kitlelere duyurmuş Clio Barnard oturacak. Aynı zamanda Keira Knightley, sevdiği bir tür olan bu filmde yürütücü yapımcı da olacak.

keira knightley

Keira Knightley karşımıza hangi şekilde çıkacak?

Dizi, adını da aldığı İngiltere’nin Essex şehrinde geçiyor. Knightley, kötü bir evlilikten kurtulan ve kocasından yeni ayrılmış Cora karakterine can verecek. Londra’da yaşayan Cora, yaşadıkları nedeniyle Essex şehrinin Aldwinter isimli küçük köyüne taşınacak. Taşındığı bu yeni köyde Cora, bazı hurafeler duymaya başlayacak. Bu hurafeler ise Essex Serpent isimli efsanevi bir yaratığın geri döndüğüne dair olacak. Dizinin çıkış tarihine dair bilgi ise henüz bulunmamakta.

Yeni gelişmeler ve daha fazlası için takipte kalın.

Seyrederiz, Türkiye’nin dizi ve film platformudur. Sitemiz üzerinden dizi ve filmlere dair haberler, incelemeler, öneriler, eleştiriler gibi çeşitli içeriklere ulaşabilirsiniz.