iyi günde kötü günde

İyi Günde Kötü Günde dizisinin 2. tanıtımı yayımlandı

Star TV’nin yeni dizisi “İyi Günde Kötü Günde“nin ikinci fragmanı yayımlandı. Dizinin başrollerinde; Kiralık Aşk dizisi ile adını büyük kitlelere duyurmuş Elçin Sangu, Tatlı Küçük Yalancılar ve Zalim İstanbul dizilerinde bulunmuş Mehmet Ozan Dolunay, Dönerse Senindir ve Fi gibi yapımlarda boy göstermiş Yasemin Allen  bulunuyor.

Dizinin yönetmen koltuğunda Barış Erçetin oturuyor ve dizinin senaryosu ise Aksel Bonfil ile Pelin Karamehmetoğlu tarafından kaleme alınıyor. Onur Güvenatam’ın yapımcılık yaptığı yeni komedi dizisi, O3 Medya tarafından izleyiciye sunulacak.

Dizi, düğün organizasyonları yapan Leyla’nın (Elçin Sangu) hikayesini anlatırken; Şenay Gürler, Derya Alabora, Nergis Kumbasar, Hakan Salınmış, Sinan Albayrak, Ali Yağcı, Deniz Işın ve Tugay Erdoğan gibi isimlerle de bizi buluşturacak.

iyi günde kötü günde

İyi Günde Kötü Günde konusu

Leyla, başarılı bir düğün organizatörü olmaya çalışmaktadır ve aldığı son iş ise kariyeri açısından önemli bir yere sahip olacaktır. Fakat bu iş ile ilgili bazı sorunları vardır. Düğününü organize etmek zorunda olduğu kişi, yıllar önce kendisini nikah masasında terk eden adamdır. Leyla’nın hikayesi, renkli bir anlatımla ekranlara taşınacak.

Yayın tarihi henüz bilinmeyen dizinin fragmanına aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Yeni gelişmeler ve çok daha fazlası için takipte kalın.

Seyrederiz, Türkiye’nin dizi ve film platformudur. Sitemiz üzerinden dizi ve filmlere dair haberler, incelemeler, öneriler, eleştiriler gibi çeşitli içeriklere ulaşabilirsiniz.