Avatar 2

Avatar 2 filminin konusu duyuruldu!

Merakla beklenen Avatar 2’nin konusu açıklandı

2021’in kuşkusuz en merak edilen filmlerinden olan Avatar 2’nin konusu duyuruldu.

Yönetmenliğini James Cameron’ın üstlendiği devam filmi Avatar 2’nin çekimlerine, daha az kalabalık bir ekiple devam edileceği ve filmin konusu açıklandı. Tüm dünyayı etkisi altına alan Koronavirüs salgınının ardından Yeni Zelanda’da yapılacak olan çekimler hakkında yapımcı Jon Landau konuştu.

avatar 2

İlk olarak 2009 yılında izleyici ile buluşarak, bilim kurgu türünde yeni bir devir başlattığı söylenebilecek olan Avatar’ın devam filmleri üzerindeki çalışmalar sürdürülüyor. Bulunduğumuz yılın Mart ayı sürecinde Koronavirüs salgınının başlaması ile çekimlerine ara verilen Avatar 2’nin Yeni Zelanda’daki setine geri dönüldü ancak çekimler daha küçük bir set ekibi ile yapılacak.

Filmin yapımcısı RNZ’de (Radio New Zeland) verdiği bir ropörtajda film hakkında şunları söyledi:

“Hükümetimizin aldığı tavır ve insanların virüsten kurtulmak için aldığı sorumluluk nedeniyle çok rahatız. Yani birlikte çalıştığımız insanlar sayesinde dünyanın mümkün olabilecek en güvenli yerine döndüğümüzü hissediyoruz. Herkesi bu eşi benzeri görülmemiş durum içerisinde mümkün olduğunca güvende tutabilecek iyi düşünülmüş, detaylı ve gayretli bir güvenlik planımız olduğuna inanıyoruz.”

Avatar 2

En önemlisi, filmin yapımcısı Jon Landau bu kez Avatar 2’nin konusu hakkında da birkaç detay verdi:

“Bu, Sully ailesinin ve aileyi bir arada tutanın hikâyesi. Bu filmde Jake ve Neytiri’nin bir ailesi var, evlerini terk etmeye zorlanıyorlar ve suyun üstü, etrafı ve içi de dâhil olmak üzere Pandora’nın farklı bölgelerini keşfe çıkıyorlar.”

Kadrosunda ilk filmde olduğu gibi Sam Worthington, Zoe Saldana, Stephen Lang, Giovanni Ribisi ve Sigourney Weaver gibi isimler yer alacak. Seriye yeni katılacak oyuncular arasında ise Kate Winslet, Michelle Yeoh, Edie Falco ve Jemaine Clement var.
Tam 4 yeni devam filmiyle karşımıza çıkacak olan Avatar serisinin diğer filmleri 2021, 2023, 2025 ve 2027’de vizyona girecek. Ayrıca vizyona girecek filmlerden Avatar 2’nin vizyon tarihi için oklar 17 Aralık 2021’i gösteriyor.

Avatar 2 filmi ile ilgili daha çok bilgi edinmek isterseniz aşağıdaki linklerden film ile ilgili diğer yazılara erişebilirsiniz.

https://seyrederiz.com/avatar-2-setinden-fotograf-kafalari-karistirdi/

https://seyrederiz.com/avatar-serisinin-ikinci-filminden-yeni-kareler-geldi/

https://seyrederiz.com/lord-of-the-rings-ve-avatar/

https://seyrederiz.com/avatar-2-setinden-sasirtan-bir-fotograf-daha/

Seyrederiz, Türkiye’nin dizi ve film platformudur. Sitemiz üzerinden dizi ve filmlere dair haberler, incelemeler, öneriler, eleştiriler gibi çeşitli içeriklere ulaşabilirsiniz.