Terapist

Terapist 2. sezon olacak mı?

30 Aralık 2020 itibari ile hizmete açılmış olan yerli dijital yayın platformu Gain yayın hayatına tam gaz devam ediyor. Platformun büyük bir ilgi ile takip edilen yapımlarından biri olan Terapist isimli dizinin final bölümü, bugün geçtiğimiz saat yayımlandı. Dizinin 2. sezonunun olup olmayacağı gibi detaylar ise izleyiciler tarafından merak konusu.

Terapist

Terapist 2. sezon ne zaman?

Final bölümü henüz çok kısa bir süre önce platformda yer aldığı için dizinin yeni sezonu ile ilgili kesin bir bilgi yok. 2. sezon onayı ile ilgili yeni bir haber almazken dizinin iptal haberini de almadık. Ancak dizinin 6. bölümüne ait yayımlanan tanıtım fragmanında yapılan resmi açıklamada bölüm, final bölümü olarak şu şekilde tanımlanıyor: Terapist final bölümüyle Salı günü Gain’de! Bu nedenle diziye yeni bir sezonun gelmesi beklenmiyor.

Platformun psikolojik gerilim türündeki mini dizisi, kişilik bozuklukları ve psikolojik hastalıklar konusunda eğitimli bir terapi uzmanının karısının öldürülmesi ile altüst olan hayatını ve sonucunda yaşanan olayları mercek altına alıyor. Dizide, geçmişinin bugüne düşen gölgesini ararken daha önce hiç fark etmediği gerçekler ile yüzleşmek zorunda kalmış olan terapist Çetin ve her biri birbirinden farklı sendromları ile şüpheli hale gelen danışanlarının hikayesi işleniyor

Yeni gelişmeler ve çok daha fazlası için takipte kalın.

Seyrederiz, Türkiye’nin dizi ve film platformudur. Sitemiz üzerinden dizi ve filmlere dair haberler, incelemeler, öneriler, eleştiriler gibi çeşitli içeriklere ulaşabilirsiniz.