avatar 2

Avatar 2 setinden şaşırtan bir fotoğraf daha!

Kate Winslet, Sam Worthington ve Zoe Saldana Avatar 2 setinde

Avatar 2 setinden şaşırtan bir fotoğraf daha geldi

James Cameron’un, yıllar sonra dört yeni Avatar filmiyle karşımıza çıkmasının ardından ve Avatar 2’nin çekimleri son hızıyla devam ederken tüm dünyayı etkileyen koronavirüs salgını nedeniyle bir süre önce ara verilmişti. Şimdi ise filmin çekimlerinden Kate Winslet, Sam Worthington, Zoe Saldana ve Cliff Curtis’in yer aldığı bir kamera arkası fotoğrafı paylaşıldı.

Filmin çekimlerine ara verilmesinden önce Avatar 2’nin sualtı çekimlerini gerçekleştiriyordu. Çekimleri Yeni Zelanda’da gerçekleştiren filmin Temmuz 2020 gibi çekimlerine devam edilebileceği tahmin ediliyor. Şimdi ise filmin setinden yeni bir görsel paylaşıldı. Görselde ilk filmin yıldız oyuncuları Sam Worthington ve Zoe Saldana’nın yanı sıra Kate Winslet ve Cliff Curtis de yer alıyor. Görsele “Devam filmlerinin setinden Zoe Saldana, Sam Worthington, Kate Winslet ve Cliff Curtis, sualtı performanslarına ara verip hızlıca fotoğraf çekilirken. Komik gerçek: Çoğu performans, devam filmleri için özel olarak tasarlanan 900.000 galonluk tankın içinde yapıldı.” notu düşüldü.

svg%3E

Tam 4 yeni devam filmiyle karşımıza çıkacak olan Avatar serisinin diğer filmleri 2021, 2023, 2025 ve 2027’de vizyona girecek. Ayrıca vizyona girecek filmlerden Avatar 2’nin vizyon tarihi için oklar 16 Aralık 2021’i gösteriyor ve Avatar 2’nin çekimlerine yine Yeni Zelanda’da devam edilmesi bekleniyor fakat Yeni Zelanda hükümetinden henüz prodüksiyonların devam etmesi için onay gelmedi. Bu nedenle çekimlerin kalanına yaz aylarının ortasında başlanabileceği tahmin ediliyor.

Avatar 2 setinden paylaşılan diğer fotoğrafa aşağıdaki linklerden erişebilirsiniz.

https://seyrederiz.com/avatar-2-setinden-fotograf-kafalari-karistirdi/

https://seyrederiz.com/avatar-serisinin-ikinci-filminden-yeni-kareler-geldi/

Seyrederiz, Türkiye’nin dizi ve film platformudur. Sitemiz üzerinden dizi ve filmlere dair haberler, incelemeler, öneriler, eleştiriler gibi çeşitli içeriklere ulaşabilirsiniz.