IMG 20200528 WA0022

The God of High School animesinin karakter tanıtımı yayımlandı

Chrunchyroll orijinal yapımı anime, prömiyerini Temmuz ayında Japon televizyonlarında Crunchyroll üzerinden yapacak. Crunchyroll, geçtiğimiz saatlerde Yongje Park’ın aksiyon türündeki “The God of High School” manhwa*’sından (Güney Kore web mangası*) uyarlanan TV animesi için bir karakter tanıtım videosu yayımladı.

the god of high school

Tanıtımda bahsi geçen karakterler:

  • Jin Mori, on altı yaşındadır. Büyükbabasından öğrendiği tekvando, onu yenilmez kılar. Onun için hiçbir şey en iyi dövüşçü olmaktan daha önemli değildir ve 299 dövüşten şu anki rekoru 297 kazanç ve 2 beraberliktir. Turnuvanın hakimlerinden biri olan Yargıç R’ye karşı olan hayatının ilk kaybından sonra disiplinlerarası bir dövüş sanatları yarışması olan “Lise Tanrısı” (The God of High School) turnuvasına katılmaya karar verir.

 

  • Han Daewibir zamanlar tüm Gangnam bölgesini kontrol eden ikili olan “Deli İnekler”den biridir. Tedavisi olmayan bir hastalığa yakalanan partneri için tıbbi faturaları ödemek için yarı zamanlı işlerde çalışmaktadır ancak lise öğrencilerinin yarı zamanlı çalışmaları günlük tıbbi faturaları karşılamak için yeterli değildir. Kazanırsa arkadaşını kurtarabileceği söylenince turnuvaya katılır.

 

  • Yoo Mira, Ay Işığı Kılıç Sanatı’nın 25. üstadıdır. Kavgada bir grubu kolayca yenebilecek güce sahip olmasına rağmen kırılgan bir lise öğrencisi gibi davranmaktadır. Ailesinin kılıç stilini yeniden diriltmesine yardımcı olacak kadar güçlü bir adamla evlenmesi gerektiği söylendiği için maço erkekleri tercih ediyor. Bu nedenle de potansiyel bir koca bulmak için turnuvaya katılıyor.

Bolca dövüş sahnesi izleyeceğimiz bu animeyi merakla bekliyoruz. Fragmanına aşağıdan ulaşabilirsiniz.

 

Seyrederiz, Türkiye’nin dizi ve film platformudur. Sitemiz üzerinden dizi ve filmlere dair haberler, incelemeler, öneriler, eleştiriler gibi çeşitli içeriklere ulaşabilirsiniz.