Love, Victor dizisinin orijinal fragmanı yayımlandı

love victor

Simon vs. The Homo Sapiens Agenda adlı kitaptan Love, Simon adlı filme şimdi de Love, Victor adlı diziye uyarlanan bu yeni yapımın orijinal fragmanı yayımlandı.

Hulu orijinal yapımı olan bu dizi bir queer dizi. Victor adındaki bir gencin cinsel kimliğiyle olan iç çatışması ve çevresi ile olan ilişkisini anlatan 20th Century Fox Television yapım şirketi tarafından hayata geçirilen dizi 19 Haziran 2020 tarihinde izleyiciye sunulacak.

Love, Vicor dizisinin konusu ve oyuncu kadrosu

Victor, cinsel yöneliminden emin olamamakta ve bu konuyla uğraşmaktayken aynı zamanda ailesine ve arkadaşlarına bu konuda açılamamaktadır. Yeni taşındığı şehirde yeni bir okula başlamıştır. Bu yeni okulunda hem romantik anlamda hem de arkadaşlık anlamında yeni ilişkileri olacaktır. Ne yapacağını şaşıran ve kendini bir çıkmazda hisseden Victor çareyi Simon’dan yardım istemekte bulur.

Burada devreye filmin başrolü Nick Robinson giriyor, dizide de Simon rolüyle anlatıcı konumunda bulunacak.

Oyuncu kadrosu ise şu şekilde; Victor olarak Michael Cimino, Victor’un kendine güvenen büyüleyici sınıf arkadaşı olarak da karşımıza George Sear çıkıyor. Victor’un aile üyelerini ise James Martinez, Isabella Ferreira, Mateo Fernandez canlandırıyor. Victor’un arkadaşları da Rachel Naomi Hilson, Bebe Wood, tarafından canlandırılıyor. Dizide aynı zamanda Anthony Turpel, Sophia Bush gibi isimler de bulunmakta.

Dizinin geçtiğimiz saatlerde yayımlanan orijinal fragmanına aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Dizi ile ilgili bir başka habere ise aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.

https://seyrederiz.com/love-victor-dizisinin-ilk-posteri-yayimlandi/

Total
0
Shares
Önceki
HBO Max

HBO Max Türkiye’ye gelecek mi?

Sonraki
Avatar 2
mm

Avatar 2 filminin konusu duyuruldu!