Netflix

2021’de Netflix, her hafta bir film yayımlayacak

Netflix’in sadece film haberlerinin yağıldığı remi YouTube kanalı üzerinden geçtiğimiz saatlerde bir video yayımlandı. Yayımlanan videoda, 2021 yılında izleyici karşısına çıkacak filmlerden bazıları bulunuyordu. Aynı zamanda videoda söylenene göre Netflix, 2021 yılında her hafta en az 1 filmi izleyicilerin beğenisine sunacak.

Dünyanın en büyük online içerik platformlarından biri olan Netflix, resmi YouTube kanalından yayımladığı bir videoda, bu yılın en çok beklenen filmlerinden bazı kesitler paylaştı. Bazı filmlerin oyuncuları konuşurken bazı filmlerden de kısa sahneler barındırıyordu. Aynı zamanda bu yıl içerisinde, her hafta bir yeni filmin yayımlanacağını da öğrendik.

red notice

2021’de Netflix’te hangi filmler yayımlanacak?

Zack Snyder‘ın zombi filmi Army of the DeadTo All The Boys ve Kissing Booth üçlemelerinin son filmleri; güçlü oyuncu kadroları ile Red Notice ve Don’t Look Up;  Fear Street üçlemesi ve Evinizin İçinde Biri Var gibi gençleri hedef alan korku filmleri; çok satan kitaplarda uyarlanan The Woman in the Window ve The Last Letter From You Lover gibi filmler bunlardan sadece birkaçı. 

Resmi YouTube kanalı üzerinden yayımlanan videoya aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Seyrederiz, Türkiye’nin dizi ve film platformudur. Sitemiz üzerinden dizi ve filmlere dair haberler, incelemeler, öneriler, eleştiriler gibi çeşitli içeriklere ulaşabilirsiniz.