army of the dead

Army of the Dead’in çekimleri tamamlandı

Yönetmen koltuğunda Zack Snyder‘ın oturduğu Army of the Dead: The Prequel filminin çekimleri tamamlandı. Netflix tarafından izleyiciye sunulacak filmin ne zaman yayımlanacağı gibi ayrıntılar gizliliğini koruyor. Bir süredir Justice League ile meşgul olan Zack Snyder, filmin çekimlerinin tamamlandığını resmi Twitter hesabı üzerinden paylaştığı bir fotoğraf ile duyurdu. Filmin başrolleri ile çekilen fotoğrafı açıklamasında; Netflix’e, oyuncu kadrosuna ve film ekibine teşekkürlerini sundu.

Filmin başrol oyuncularından biri olan Matthias Schweighöfer, aynı zamanda filmin yönetmenlerinden biri. Ayrıca filmin oyuncu kadrosunda; Dave Bautista, Ella Purnell, Nathalie Emmanuel gibi isimler de bulunacak.

Çekimleri Almanya’da sürdürülen filmin, 2021 yılı içerisinde Netflix kütüphanesindeki yerini alması için anlaşmaların sürdüğü düşünülüyor. Söylenenlere göre Netflix, Armie of the Dead için bir animasyon filmi hazırlamayı da düşünüyor.

army of the dead

Army of the Dead konusu

Film, Las Vegas’ta yaşanan bir zombi salgını sırasında olanları konu ediniyor. Bir adam, salgın sırasında bir grup paralı askeri bir araya getirir ve büyük oynamaya karar verir. Ekip, karantina bölgesine girmeye cesaret edip gelmiş geçmiş en büyük soygunu gerçekleştirmeye çalışır.

Yeni gelişmeler ve çok daha fazlası için takipte kalın.

Seyrederiz, Türkiye’nin dizi ve film platformudur. Sitemiz üzerinden dizi ve filmlere dair haberler, incelemeler, öneriler, eleştiriler gibi çeşitli içeriklere ulaşabilirsiniz.