don't look up

Don’t Look Up’tan ilk görüntüler yayımlandı

Güçlü oyuncu kadrosu ile dikkat çeken Don’t Look Up filminden ilk görüntüler, geçtiğimiz saatlerde yayımlandı. Dünyanın en büyük online içerik platformlarından biri olan Netflix, resmi YouTube kanalından yayımladığı bir videoda, bu yılın en çok beklenen filmlerinden bazı kesitler paylaştı. Bazı filmlerin oyuncuları konuşurken bazı filmlerden de kısa sahneler barındırıyordu. Aynı zamanda bu yıl içerisinde, her hafta bir yeni filmin yayımlanacağını da öğrendik.

Bu filmlerden biri de Don’t Look Up oldu ve filmin kısa bir parçası izleyicilerin beğenisine sunuldu. Aynı zamanda filmden birkaç görsel de yayımlandı.

don't look up

Don’t Look Up konusu

Senaryosunu Adam McKay’in üstlendiği komedi türündeki film, bir meteorun altı ay içinde Dünya’yı yok edeceğini öğrenen iki uzay bilimcinin hikâyesini mercek altına alıyor. İnsanları yaklaşan yıkıma karşı uyarmak isteyen bu iki uzay bilimci, kötü haberi duyurabilmek için basın turuna çıkar.

don't look up

Don’t Look Up oyuncu kadrosu

Filmin oyuncu kadrosunda; çok fazla başarılı projeye imza atmış ve en sevilen aktörlerden biri olan Leonardo DiCaprio, Just Mercy filminde yer alan Rob Morgan, The Devil Wears Prada filminde yer alan Meryl Streep, Leonardo DiCaprio ile daha önce de The Wolf of Wall Street filminde beraber çalışmış Jonah Hill, En son Tenet filminde karşımıza çıkan Himesh Patel, Call Me by Your Name filmi ile adını büyük kitlelere duyuran ve 2021 yılında Dune filmi ile karşımıza çıkacak olan Timothée Chalamet, Friends dizisinin yıldızı Matthew Perry  Largo Winch serisinde başrol olan Tomer Sisley, ünlü rapçi Kid Cudi ve ünlü şarkıcı Ariana Grande gibi isimler yer alacak. Yapılan son haberlerle de ünlü oyuncu Chris Evans‘ın kadroya katıldığını öğrenmiştik.

Netflix’in film kanalı tarafından paylaşılan videoya aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Seyrederiz, Türkiye’nin dizi ve film platformudur. Sitemiz üzerinden dizi ve filmlere dair haberler, incelemeler, öneriler, eleştiriler gibi çeşitli içeriklere ulaşabilirsiniz.