the kissingg booth seyrederiz

The Kissing Booth 3 ne zaman?

İlk filmi 2018 yılında, 2. filmi de geçtiğimiz aylarda yayımlanan Netflix filmi The Kissing Booth, 3. filmi ile izleyici karşısına çıkacak. Başrollerinde; Joey King, Joel Courtney ve Jacob Elordi‘nin bulunduğu film, Netflix’in sevilen gençlik filmleri arasında yer alıyor. Geçtiğimiz aylarda, Netflix’in resmi Instagram hesabı üzerinden paylaşılan bir video ile 2021 yılında 3. filmin yayımlanacağını duyurmuşlardı.

the kissing booth

The Kissing Booth konusu

İlk öpücüğü, bahar festivalinde gerçekleşen Elle, gizli aşkı Noah ile bir oyun sayesinde öpüşmüştür. Bu gerçekleşen öpücük Noah ve Elle arasında romantik bir ilişki oluşmasını sağlar. Fakat ortada küçük bir sorun vardır. Noah, Elle’nin en yakın arkadaşının ağabeyidir ve ikisinin arkadaşlık kurallarına göre böyle bir şeyin olması kesinlikle yasaktır. Fazlasıyla çaresiz durumda olan Elle, ilk filmde bir seçim yapmak zorunda kalmıştı.

İkinci filmde ise; Elle hayatının aşkı olduğunu düşündüğü Noah ile harika bir yaz geçirmiştir. Noah üniversiteye başlayınca ilişkileri biraz çıkmaza girer, uzaktan ilişki yürütmenin zorluklarını yaşarlar. Lise son sınıfta olan Elle ise üniversite başvuruları ile ilgilenirken bir yandan da hayatını değiştirebilecek yeni bir arkadaşlığın getirdiği zorluklarla uğraşır.

the kissing booth

The Kissing Booth 3 ne zaman çıkacak?

Dizinin başrol oyuncusu Joey King, People’s Choise Awards töreninde yaptığı bir konuşma ile üçüncü filmin çıkış tarihi ile ilgili bilgi verdi. Serinin üçüncü filmi, 2021 yılının yaz aylarında Netflix kütüphanesindeki yerini alacak.

Yeni gelişmeler ve çok daha fazlası için takipte kalın.

Seyrederiz, Türkiye’nin dizi ve film platformudur. Sitemiz üzerinden dizi ve filmlere dair haberler, incelemeler, öneriler, eleştiriler gibi çeşitli içeriklere ulaşabilirsiniz.