Chris Evans, Don’t Look Up kadrosuna katıldı

mm
Don't Look Up

Geçtiğimiz aylarda, Don’t Look Up filminin başrolleri beli olmuştu. Jennifer Lawrence ile Cate Blanchett‘ın başrol olacağı ve filmin çekimlerine başlandığı duyurulmuştu. Şimdi ise Marvel Sinematik Evreni’nde “Kaptan Amerika” olarak tanınan ve Snowpiercer, The Red Sea Diving Resort gibi yapımlarda yer almış olan ünlü oyuncu Chris Evans’ın filmin kadrosuna katıldığı duyuruldu. Oyuncunun hangi rol ile karşımıza çıkacağı ise henüz belirsiz.

Don't Look Up

Geçtiğimiz dönemde, Jennifer Lawrence ve Cate Blanchett’ın başrol olduğu filmin kadrosuna katılan isimler oldukça dikkat çekmişti.

Filmin oyuncu kadrosunda; çok fazla başarılı projeye imza atmış ve en sevilen aktörlerden biri olan Leonardo DiCaprio, Just Mercy filminde yer alan Rob Morgan, The Devil Wears Prada filminde yer alan Meryl Streep, Leonardo DiCaprio ile daha önce de The Wolf of Wall Street filminde beraber çalışmış Jonah Hill, En son Tenet filminde karşımıza çıkan Himesh Patel, Call Me by Your Name filmi ile adını büyük kitlelere duyuran ve 2021 yılında Dune filmi ile karşımıza çıkacak olan Timothée Chalamet, Friends dizisinin yıldızı Matthew Perry  ve ünlü şarkıcı Ariana Grande gibi isimler yer alacak.

Don't Look Up

Don’t Look Up konusu

Senaryosunu Adam McKay’in üstlendiği komedi türündeki film, bir meteorun altı ay içinde Dünya’yı yok edeceğini öğrenen iki uzay bilimcinin hikâyesini mercek altına alıyor. İnsanları yaklaşan yıkıma karşı uyarmak isteyen bu iki uzay bilimci, kötü haberi duyurabilmek için basın turuna çıkar.

Filmin ne zaman izleyiciler ile buluşacağı gibi detaylar ise henüz belirsizliğini koruyor. Filmin 2021 yılı içerisinde Netflix’te olması bekleniyor. Ancak önümüzdeki dönemde resmi bir tarihin açıklanması bekleniyor.

Total
0
Shares
Önceki
Fate: The Winx Saga
mm

Fate: The Winx Saga ne zaman çıkacak?

Sonraki
Excuse Me I Love You
mm

Ariana Grande belgeseli Excuse Me I Love You fragmanı